TENTO KURZ HELD V ITALSKÉM JAZYCE.

Tříletý kurz Media Design připravuje profesionály schopné prozkoumat a vytvářet nové přístupy k digitálním a tradičním médiím a koordinovat všechny fáze projektování a výroby mediálních nástrojů.

Díky silným technickým dovednostem mohou studenti používat různé kreativní jazyky, spravovat obrázky, videa, zvuky a zprávy. Zabývá se grafickým a video designem, multimediálními vyprávěními, zábavním designem, webovým designem a vývojem webových stránek, vývojem mobilní aplikace, tvorbou grafických kreseb pro sociální sítě a realizací interaktivních zážitků.

Profesní příležitosti - profesionálové v oblasti digitální komunikace, odborníci v oblasti interakcí s novými médii a nekonvenční marketing. Digitální umělci 2D a 3D, výrobci obsahu, videa, pohybové grafiky a rozhraní pro virtuální realitu, realitu a interaktivních instalací.

Profesionální kontext Media Designers se zabývá valorizací produktů a služeb pro firmy a je značně rozšířen: vývojové agentury komunikačního a interaktivního obsahu, výrobní domy, integrované grafické ateliéry, digitální hry nebo aplikace - vydavatelé, komunikace, zábavné a informační distribuční společnosti a interaktivní návrh výrobku.

Metodologie a struktura - Tato vzdělávací Pathway poskytuje konstrukční a technicko-praktické kompetence. Studenti získají solidní znalosti různých médií a naučí se řídit komplexní projekty digitální komunikace.

První ročník má přípravný přístup a poskytuje metodologické základy a technické pojmy, které jsou nezbytné pro úspěšné řízení multimediálního projektu od konceptu až po praktickou realizaci.

Teoretické kurzy umožňují tlumočit a kodifikovat jazyky virtuální komunikace, současného umění a kina, zatímco během praktických lekcí se studenti učí fotografické a video techniky, používání softwaru pro zpracování obrazů, rozvržení a personalizovaných webových stránek.

Druhý ročník se zabývá návrhem a realizací multimediálního produktu, který experimentuje se všemi možnými aplikacemi, jako je použitelnost, rozhraní, grafický software a programování. Projektové projekty se zaměřují na následující témata: interakci nových médií, webové komunikace, interaktivní systémy a čistý marketing.

Třetí ročník se věnuje hloubkové analýze a dokončení multimediálního produktu, od kterého jsou žádáni, aby se studenti řídili v autonomii, od mediálního designu až po sdělování projektu, a tak se rozhodli pro návrh, který je v souladu s cíli.

Program se vyučuje na:
Italština

Zobraz 3 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Venice »

Poslední aktualizace September 12, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
17,000 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date