BA v dějinách umění a vizuální kultuře

Všeobecné informace

Popis programu

Historie umění BA

Program má tři klíčové cíle:

 • Představte studenty klíčovým vlivům, teoriím, metodám a současným uměleckým pohybům, stejně jako rozsáhlou historii umění
 • Rozvíjet porozumění tomu, jak dnes hodnotit úlohu výtvarného umění a kultur prostřednictvím příslušných koncepčních rámců
 • Prozkoumejte řadu západních a ne-západních uměleckých a vizuálních kultur, od prehistorie až po současnost

Tyto tři cíle jsou doplněny silným prvkem odborné praxe s příležitostmi prozkoumat kariéru ve výtvarných institucích a kreativním kulturním průmyslu. Program věnuje zvláštní pozornost uměleckým a vizuálním praktikám v různých kulturách. Studenti, kteří tuto diplomovou práci absolvují, budou připraveni pokračovat v postgraduálním studiu nebo se zúčastnit stáže, být schopni vykonávat kariéru v institucích výtvarného umění a tvůrčí kulturní průmysl.


Top 5 důvodů pro studium tohoto programu

 • Prozkoumejte historii a současné kontexty umění a designu v různých kulturách a zároveň použijte jako základnu Londýn.
 • Získejte fascinující poznatky o nejnovějších debatách v oblasti dějin umění a vizuální kultury prostřednictvím výzkumně aktivní fakulty.
 • Zapojte se přímo s originálními uměleckými díly a sbírkami z první ruky a získávejte cenné schopnosti v pozorování a interpretaci důležitých uměleckých děl v rámci jejich specifických historických a kulturních kontextů.
 • Využijte výlety nejen v Londýně, ale i na dalších britských místech, stejně jako na klíčových evropských uměleckých centrech.
 • Vydejte se potenciálním zaměstnavatelům, když budete absolvovat kvůli znalostem a dovednostem získaným, stejně jako sítě, které vyvinete v globálním uměleckém světě a kulturním průmyslu a prostřednictvím integrované stáže.


Po ukončení studia

Kariérní cesty
Barons Court Theatre, Bostonský balet, Christie's, Vogue Magazine Graduate School, V


Další vzdělávání
Londýnská vysoká škola módy, Královská ústřední škola řeči


Podpora kariéry

Nabízíme kariérovou podporu a poradenství prostřednictvím naší Kariéry


Studovat v zahraničí

Všichni studenti na Richmond University mají možnost studovat v zahraničí. Můžete studovat na jednom z našich kampusů po dobu jednoho semestru až jednoho roku nebo studovat v zahraničí na všech našich partnerských místech po celém světě, což vám nabízí jedinečný zážitek.


Požadavky na vstup do Pathway 3 roky

Úroveň: 3 C nebo ekvivalent *

* Všechny ostatní ekvivalentní způsobilé transferové kredity budou určeny podle Admissions.


Požadavky na vstup do Pathway 4 roky

Úroveň: 96 bodů UCAS

US High School Diploma (nebo ekvivalent): 2,5 GPA minimum (na stupnici 4,0)

Mezinárodní maturita: 24 bodů IB (rok 1) Národní diplom BTEC: MMM.

Dokončení ročníku 12-13 Mezinárodní ekvivalent středoškolské kvalifikace s minimálním průměrem stupně C, včetně matematiky a angličtiny.


Požadavky anglického jazyka (non-Native English Speakers)

 • IELTS (akademické) 5,5 s 5,5 v každém poslech, mluvení, čtení a psaní
 • TOEFL (IBT) 72 celkově s: poslech 17, čtení 18, psaní 17, mluvení 20
 • Pearsons Test angličtiny (PTE) 51 s 51 v každé komponentě
 • Celkové skóre Cambridge English Scale o ne méně než 168 v poslech, čtení, psaní a mluvení


Jak se přihlásit

Aplikujete přímo pomocí společné aplikace (50 USD) nebo aplikace aplikace Richmond One Line. Abyste mohli podat žádost, budete potřebovat následující informace:

 • Podrobnosti o vaší vzdělávací historii, včetně dat všech zkoušek / hodnocení.
 • E-mailová adresa vašeho rozhodčího, od něhož můžeme požádat o odkaz, případně elektronickou kopii vašeho akademického odkazu.
 • Osobní prohlášení - může být zasláno e-mailem jako dokument Word nebo PDF nebo dokončeno online.
 • Elektronická kopie vašeho studijního nebo dokončeného přeškolení a absolventa.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has be ... Čtěte více

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has been awarding US Degrees accredited by The Middle States Commission on Higher Education. One of the latest achievement that Richmond is proud to announce, is being granted the power to award students with its own UK degrees starting from August 2018, as a consequence of having been recently granted Taught Degree Awarding Powers (TDAP) by the Privy Council. Méně
Kensington , Richmond + 1 Více Méně