BA v designu šperků

Všeobecné informace

3 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Tento kurz se koná v anglickém jazyce

Jewelry Designer je multidisciplinární profesionál, který je schopen kombinovat zlatnické technické dovednosti, metodologii designu a experimentální výzkum při vytváření ozdob, které interagují s tělem.

Návrhář šperků má talent samostatně řídit výrobu šperkových kolekcí, které se zabývají různými aspekty procesu navrhování, od koncepční fáze po prototypování a výrobu. Tento způsob přeměny myšlenky na konkrétní návrhy zahrnuje také komunikační strategii a vytvoření atmosféry kolem sbírky.

BA in Jewelry Design Milano

Titul - Akademický diplom prvního stupně je uznáván Ministerstvem školství, univerzity a výzkumu MIUR a odpovídá bakalářskému titulu vydanému univerzitami.

Kontext - Kurz zahrnuje komplexní scénář současného šperkařského oboru otevřením dialogu mezi dvěma zdánlivě vzdálenými realitami: intimní a experimentální přístup a design orientovaný na společnost, oba základní pro budoucí návrháře šperků.

Metodika a struktura - Během studijního programu Studenti zkoumají svět šperků a jeho různé aspekty, učí se specifika designu, výrobních technik a materiálů.

Zvláštní pozornost je věnována metodice designu, která upadá se specifickými rysy podle zadání každého kurzu: moderní šperky, módní šperky a jemné šperky.

Zlatnická praxe ve školní laboratoři je zásadní v procesu výzkumu a výroby. Studenti prozkoumají okraje a možnosti materiálů i technik výroby, které jsou nezbytné k pochopení proveditelnosti šperku.

Studenti během tří let vytvoří několik sbírek. Jsou zváni k prezentaci své práce v mezinárodních soutěžích a mají možnost zúčastnit se workshopů vedených známými designéry. Všechny výše uvedené zkušenosti jim pomáhají vytvářet jejich portfolio pro začátek jejich profesionální kariéry.

Třídy grafického designu a 3D počítačového modelování pokrývají významnou roli ve studijním programu. Digitální dovednosti jsou základními nástroji pro komunikaci projektů a pro využívání výhod nových technologií, zejména za účelem získání přehledu o výrobních metodách.

Kariéra - návrhář šperků, klenotník, nezávislý umělec, produktový manažer.

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Méně
Milán , Milán , Milán + 2 Více Méně