BA v designu interiérů

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

Hlavním cílem kurzu je výuka studentů navrhnout prostory sdružující pocity a vnímání s přísnou funkční dispozicí. Naučili se komunikovat s italským designovým systémem, složitou a jedinečnou sítí vztahů mezi italskými / mezinárodními designéry, školami, podniky vyrábějícími v Itálii vyrábějící nábytek / lampy a zákaznické společnosti.

Studenti se seznámí s těmito výraznými nástroji, které umožňují rozvíjet, posuzovat a vysvětlovat projekt od briefingu po závěrečnou tvorbu a komunikaci: software pro kreslení tužky, 3D modelování a renderování.

Možnosti kariéry - návrhář interiérů, vývěsní designéři, maloobchodní designéři, návrhář restaurace, návrhář sady, designér pro pohostinství, designér servisu.

Kontext - Globální trh má rostoucí poptávku po eklektických interiérech s kompetencemi jak v architektonickém složení prostoru, tak v navrhování služeb, organizaci a zlepšování vztahu mezi vesmírem a lidmi.

Metodologie a struktura - Student získá širokou škálu kompetencí: kulturní, technické a projektové. Kulturní prvky spojené s designem, architekturou a uměním, ale také sociologie a antropologie jsou předměty studia, které jsou nezbytné pro pochopení evolučních jevů chování.

Studenti se seznámí s marketingem, což je nezbytný nástroj pro analýzu hodnot značky a umístění na trhu firem, s nimiž spolupracuje interní návrhář. Získávají vlastní metodu solidního vývoje projektů, která od etických, sociálních a udržitelných hodnot dovolí jim získat smysl pro strategický design. Jakmile byla definována myšlenka návrhu, přesné vymezení prostorů, které zdůrazňují psychologické a fyzické pohody, se vyvíjí pomocí pečlivého používání materiálů, barev a světel.

Za tímto účelem musí mít designér takové expresivní nástroje umožňující vývoj, posuzování a vysvětlení projektu: software pro kreslení tužky, 3-D modelování a vykreslování.

Titul - Tento BA je akreditován italským ministerstvem školství výzkum (MIUR) jako akademický diplom úrovně I a uděluje 180 kreditů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Méně
Milán , Milán , Milán + 2 Více Méně