BA v kulinářském umění

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Program nabízí studentům rozšířené praktické a odborné kompetenční vzdělávání v této oblasti tak, aby byli schopni přijmout odměny postgraduální pozice. Rovněž prospívá lidem, kteří chtějí získat potřebné odborné znalosti, když uvažují o otevření vlastního kulinářského nebo stravovacího podniku.

BHMS spravuje program s RGU, který uděluje bakalářský titul studentům, kteří úspěšně ukončili třetí ročník a absolvují všechny moduly. BHMS je členem skupiny škol Bénédict Switzerland, založené v roce 1928, jejímž posláním je poskytovat vzdělávání dospělých lidem s touhou uspět. Bénédict School je jednou z největších švýcarských soukromých vzdělávacích organizací a každoročně vyučuje více než 15 000 studentů na plný úvazek a na částečný úvazek. Vy a vaši vrstevníci se učíte z specializované fakulty, která vedle svých akademických pověření přináší know-how a zkušenosti v kulinářských a obchodních oborech. To zajišťuje, že to, co se naučíte ve třídě, je moderní a lze jej aplikovat v reálných situacích v denním stravování nebo v prostředí stravovacích služeb. Univerzita Roberta Gordona, založená v roce 1881 v Aberdeenu jako vysoká škola, se stala dnešní dynamickou, moderní univerzitou v roce 1992 a má mezinárodní pověst pro poskytování vysoce kvalitního vzdělání více než 13 000 studentům z bakalářského a doktorského studia. úroveň.

Cíl programu

Program BHMS BA v programu Culinary Arts je speciálně určen pro mladé dospělé, kteří chtějí rozvíjet kariéru v oblasti gastronomie. Rovněž prospívá lidem, kteří chtějí získat potřebné odborné znalosti, když uvažují o otevření vlastního kulinářského nebo stravovacího podniku. Studenti s odpovídající kvalifikací mohou vstoupit do programu ve třetím roce. V době, kdy studenti vstoupí do třetího ročníku, by měli mít vyvinutou lásku a vášeň pro jídlo, jak to doloží jejich oddanost této vysoce respektované a velmi žádané profesi. Interdisciplinární rozsah capstone modulů umožňuje rozvoj jak kreativity v kulinářských konceptech, tak i znalostí pro řízení celé řady operací stravování.

Placené průmyslové vzdělávání ve Švýcarsku

Školení v průmyslu je nedílnou součástí studijního programu na BHMS a poskytuje příležitost k získání placených pracovních zkušeností v raných fázích kariéry. To se ukáže jako neocenitelné při podání žádosti o první dozorčí nebo řídící pozici. Studenti dokončí své vzdělání v hotelové nebo restaurační kuchyni podle svých schopností. Úspěšní studenti mohou být schopni převzít větší odpovědnost ve svém třetím roce. Výdělečně činná mzda ve Švýcarsku, vyjednaná mezi sdružením zaměstnavatelů a Svazem zaměstnanců, je v současné době stanovena na minimum 2 168 CHF za měsíc brutto. Z tohoto platu musí studenti platit za pokoj, stravu a daně. Průměrný čistý příjem za měsíc se pohybuje od 1'200 CHF do 1'400.

Vstupní požadavky

  • Minimálně 17 let věku
  • Dokončený diplom střední školy (minimálně 11 let)
  • Dovednosti anglického jazyka na úrovni rovnající se IELTS 5.0

Obsah kurzu

* Studenti s přímým vstupem absolvují další evropské praktické kurzy a kurzy němčiny na podporu a přípravu na stáž ve Švýcarsku

111205_1.jpg

d

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland.

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland. Méně