BA v lingvistice

Bar-Ilan University

Popis programu

Read the Official Description

BA v lingvistice

Bar-Ilan University

Program BA v lingvistice v našem oddělení je navržen tak, aby poskytoval studentům pevné základy v základních oblastech fonologie, syntaxe, sémantiky a pragmatiky, stejně jako ve více aplikovaných oblastech, jako je psycholingvistika a neurolinguistika. Studium na katedře probíhá v angličtině, ale to není jediný jazyk, který se studuje; přístup v oddělení je obecná lingvistika, která se zaměřuje na studium lidského jazyka a lidské jazykové kapacity. BA v lingvistice v našem oddělení poskytuje studentům nástroje pro analýzu lidského jazyka - angličtinu, hebrejštinu, arabštinu, ruštinu nebo jiný jazyk.

Žadatelé by měli mít psychometrické skóre nejméně 550; skóre 120 na angličtině Psychometric, nebo Amir skóre 220; a třídu Bagrut, která zahrnuje 5 bodů v angličtině. Jinak mohou žadatelé s třídou Bagrut nad 100, který zahrnuje 5 bodů v angličtině se stupněm 85 nebo vyšším a se stupněm Amir 220 nebo vyšší, mohou aplikovat bez psychometrické třídy. Kalkulátor online můžete použít k vyhodnocení Vašich šancí na přijetí do lingvistického programu. Žadatelé, jejichž výsledky jsou jen nepatrně pod těmito úrovněmi, mohou být stále přijaty na základě přijímací zkoušky rezortu.

Skladby pro BA studia v lingvistice

Studenti mají širokou nabídku programů BA v lingvistice, kde si mohou vybrat, zda kombinovat studia v lingvistice s jinými studiemi. Pro určité kombinace nabízíme specializovaný program; pro jiné kombinace můžete zvolit neplánované dvojité hlavní. Dostupné stopy jsou:

 1. Rozšířená magie v oboru lingvistiky (bez studia na jiných odděleních).
 2. Kombinovaný rozšířený major: rozšířený hlavní v rámci katedry, který kombinuje většinou jazykovědy s menším počtem kurzů v literatuře.
 3. Následující plánované dvojité majory :
  1. Jazykověda a anglická literatura, pro studenty, kteří se zajímají o studium na katedře anglické literatury
  2. Lingvistika a Brain Science, pro studenty, kteří se zaměří na zpracování jazyka a výzkum mozku.
  3. Jazykověda a francouzština.
 4. Neplánovaná dvojnásobná majorita: stejná specializace v lingvistice a další oblast studia (v jakémkoli jiném oddělení, které nabízí dvojí hlavní).
 5. "Majster svým vlastním tempem" - nová možnost pro studenty, jejichž pracovní místa nebo jiné závazky jim ponechávají méně volného času pro absolvování tříd. Požadavky jsou stejné jako u běžného majora, ale jsou převzaty po dobu pěti let, přičemž každý rok je k dispozici méně kurzů.

Přímý program MA navíc umožňuje vysokoškolským studentům dokončit magisterský titul bez disertační práce do čtyř let od zahájení studia na bakalářském stupni nebo po dobu pěti let.

Dokumenty uvedené výše vám také dávají pocit, jaký je každý rok studia:

 • První ročník: vzdělávací kurzy, které se většinou řídí předem stanoveným časovým rozvrhem
 • Druhý rok: pokročilé a volitelné předměty v řadě oblastí s určitou flexibilitou při výběru kurzu (většinou ve druhém semestru)
 • Třetí rok a déle: pokročilé kurzy a semináře podle vašeho výběru

Kurzy

 • 184: Úvod do lingvistiky
 • 286: Fonetika a fonologie
 • 287: Syntaxe
 • 289: Sémantika
 • 517: Metody výzkumu
 • 522: Psycholingvistika
 • 586/587/589: pokročilá fonologie / syntax / sémantika
 • Volitelné předměty
 • Semináře
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace November 7, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
13,500 ILS
Information
Deadline
Locations
Izrael - Ramat Gan, Tel Aviv District
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Izrael - Ramat Gan, Tel Aviv District
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu