BA ve fotografování

Všeobecné informace

3 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Tento kurz se koná v anglickém jazyce

Kurz fotografie je poskytován v rámci školy výtvarných umění a nabízí spolu s konkrétním studijním plánem a svobodným uměním několik crossoverových kurzů, které umožňují studentům získat multidisciplinární dovednosti a strategie.

Prostřednictvím lekcí a workshopů pořádaných významnými fotografy a kurátory na národní i mezinárodní scéně si studenti vyzkouší různé oblasti fotografie: komerční, redakční, dokumentární a uměleckou, aby se naučili překládat abstraktní pojmy a fotografické nápady do pozorovatelných reprezentací.

Absolventi bakalářského studia fotografie budou moci pracovat na aplikovaných i samostatně zadaných fotografických projektech, ale také v uměleckém směru nebo jako kurátoři, editori fotografií, retuše fotografií nebo kupci umění.

BA in Photography Milano

Titul - Akademický diplom prvního stupně je uznáván Ministerstvem školství, univerzity a výzkumu MIUR a odpovídá bakalářskému titulu vydanému univerzitami.

Kontext - Fotografové jsou dnes vyzváni nejen technicky, ale především - při interpretaci a přehodnocení svých vlastních předpokladů, aby rozšířili své znalosti a myšlenky a stali se významnými přispěvateli do kultury výtvarného umění.

Metodika a struktura - bakalářský titul z fotografie je intenzivní vysokoškolský program zaměřený na technické i kreativní aspekty současných digitálních a analogových obrazových praktik.

Studenti prozkoumají všechny hlavní oblasti fotografie prostřednictvím rozsáhlého kurikula, které zahrnuje teoretické, tvůrčí a technické dovednosti, kontextuální předměty (fotografická historie, sémiotika umění, fenomenologie současného umění atd.) A profesní rozvoj.

Postupně se naučí používat zařízení, nastavovat osvětlení a fotografovat venku i ve vysoce specializovaných prostředích - jako je fotografické studio - a vyvíjet a tisknout černobílé filmy v temné komoře.

V každém semestru studenti produkují technicky vynikající a vždy koncepčně působivější obrázky, učí se, jak organizovat své aktivity, jednat s klienty a navrhovat individuální marketingové strategie.

Přednášky Liberal Arts vyzývají studenty, aby porozuměli kulturním a sociálním souvislostem, četli potenciální posuny v interpretaci obrazů prostřednictvím historických a současných perspektiv a zlepšili tak jejich povědomí o široké škále problémů.

Studenti jsou také vyzváni, aby vstoupili do mezioborových přístupů, spolupracovali a reagovali na vnější události a aktivity.

Kurz je poskytován týmem profesionálních fotografů, umělců, kurátorů a novinářů a rozšířen o navštěvující lektory a přednášející.

Kariéra - fotograf, fotografický specialista, editor fotografií, umělecký kupec, kurátor fotografie, umělecký ředitel, vedoucí studia.

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Méně
Milán , Milán , Milán + 2 Více Méně