BA ve zvukovém designu

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

Zvuk je nezbytnou a často výraznou složkou ve všech komunikačních procesech a tvůrce zvuku je ten, kdo dokáže kombinovat profesionalitu s uměním, využívat všechny své formy komunikace a produkce, skládat náhodnou hudbu, vytvářet zvukové efekty a elektronické manipulace a vytvářet zvukové stopy pro akce, divadelní představení, přehlídky, webové stránky, senzorické marketingové projekty, umělecké instalace nebo prezentace.

Kino, média, DVD a CD Roms, reklama, multimediální instalace, audio a video výtvarné umění, firemní akce, neexistují žádná omezení pro oblasti, kde pracují zvukové designéři a mnohé z nich se stále vyvíjejí.

Kurz uznává italské ministerstvo školství a výzkumu (MIUR) jako akademický diplom I (180CF)

Zvuk nyní prochází všemi věcmi a žádná forma moderní komunikace je bez ní, od metra po internet, od rádia až po módu, od videa až po reklamu na média obecně.

Zvukový návrhář je schopen pracovat se všemi typy zvukové komunikace a vytvářet zvukové stopy skládající se z hudby, řeči, zvukových efektů a dalších elektronických manipulací s využitím hotových výrobků (mimo jiné i hudby) a nástrojů pro tvorbu zvuku - především počítače , ale také nahrávací studia, mixéry atd.

Aplikace zvukové konstrukce jsou nekonečné a mnoho se stále rozvíjí, jako je zvuk pro web; aplikace zahrnují kino, média, dvd a cd-rom, reklama, instalace, multimédia, audio a video umění, firemní akce a výstavy.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Méně
Milán , Milán , Milán + 2 Více Méně