BACHELORSTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Bangladéš.

Bakalář umění (BA) je míra, která je věnována studentům, kteří úspěšně dokončí program, tři nebo čtyři roky na univerzitě nebo jiné vzdělávací instituci. Jedná se o ocenění soustředěnou studie a odborné znalosti o subjektu.

Bangladéš má regulační orgán s názvem Univerzita grantová komise Bangladéše, který dohlíží 34 veřejných vysokých škol a 60 soukromých vysokých škol. To 's hlavním cílem je zajistit, aby vzdělávací instituce poskytovat kvalitní vzdělání. Oni také zajistí, že student kultura je respektováno ve všech vyšších vzdělávacích institucí.

Univerzity pro titul bakaláře Bangladéš. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Bangladéš zde.

nalezené výsledky Filter

BA (Hons.) v anglické

Canadian University of Bangladesh
BA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Tyto kurzy v BA v angličtině programu byly nabízeny držet krok s přístupem svobodných umění; jsou doplněny spolu s interdisciplinární volitelných a velkých kurzů. To má násled ...

Čtěte více

V ekonomice

Asian university for women
BA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Ekonomika je studium rozhodování a faktory, které určují výrobu, distribuci a spotřebu zboží a služeb. Tato oblast pomáhá jednotlivcům porozumět historickým a současným trendů ...

Čtěte více

Bakalář v oboru Business Administration

Larnaca College
BA
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Larnaca College School of Business vlaky jednotlivců v obchodní administrativa a řízení podniků na úrovni vysokých škol.

Čtěte více

Bakalář v oboru cestovního ruchu a pohostinství řízení

Larnaca College
BA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Je to vzrušující příležitost spojit své studium v ​​Hospitality Management se studijním a profesního zaměření na hotelový management.

Čtěte více