close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalář umění (BA) je populární vysokoškolské označení nabízené v disciplínách, jako jsou společenské vědy, humanitní vědy, umění a právo. Často trvá tři až pět let, než se dokončí, a to je nabízeno na univerzitách po celém světě. Někteří se mohou zeptat: "Co je BA v oblasti řízení bezpečnosti?" Tento učební plán je určen pro zájemce o implementaci… Čtěte více

Bakalář umění (BA) je populární vysokoškolské označení nabízené v disciplínách, jako jsou společenské vědy, humanitní vědy, umění a právo. Často trvá tři až pět let, než se dokončí, a to je nabízeno na univerzitách po celém světě.

Někteří se mohou zeptat: "Co je BA v oblasti řízení bezpečnosti?" Tento učební plán je určen pro zájemce o implementaci a řízení bezpečnosti na pracovišti. Každý program se mírně liší ve svém zaměření, ale některá společná témata obvykle zahrnují rizika pro průmysl, wellness zaměstnanců, bezpečnostní audity a ekologické praktiky. Některé třídy mohou zahrnovat hodnoty a etiku, mikroekonomiku, vyšetřování nehod, průmyslovou toxikologii a ergonomii. Učenci se mohou také specializovat v oblastech, jako je letecká bezpečnost, řízení mimořádných událostí, bezpečnost staveb a řízení bezpečnosti při práci.

Jeden z vědců dovednosti rozvíjet tím, že sleduje tento stupeň je schopnost řešit problém. Jiné schopnosti zahrnují analytické a technické dovednosti, které mohou rozšiřovat možnosti kariéry.

Výuka je pouze jedním aspektem nákladů, který by měli studenti uvažovat při rozhodování, která škola se zúčastní. Životní náklady a poplatky spojené s programem by měly být také zahrnuty do rovnice. Vyšetřování mezinárodních škol nebo online programů může poskytnout zájemcům další možnosti, pokud se jedná o finance.

Absolventi managementu bezpečnosti znalostí a dovedností jsou kvalifikováni pro řadu různých kariér. Některé běžné profesní dráhy mohou zahrnovat manažera bezpečnosti, ředitele pro ochranu zdraví a bezpečnosti životního prostředí, manažera bezpečnosti zdraví, bezpečnostního inženýra, odborníka na bezpečnost a ochranu zdraví, bezpečnostního inspektora, bezpečnostního technika a bezpečnostního specialistu. Zaměstnavatelé zahrnují zaměstnance v odvětvích jako je výroba, výroba, stavebnictví, veřejné služby, vzdělávání, zdravotnictví, vláda, pojišťovnictví a petrochemie.

Tento on-line katalog je rozsáhlý a zahrnuje místní i mezinárodní, stejně jako on-line programy, takže studenti mohou brzy začít své vzdělávání v oblasti řízení bezpečnosti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
NBS Northern Business School
Hamburg, Německo

Vedení bezpečnostního programu je akreditovanou, celostátně uznávané kurzy nabízené NBS Northern Business School School of Management a bezpečnost.

Vedení bezpečnostního programu je akreditovanou, celostátně uznávané kurzy nabízené NBS Northern Business School School of Management a bezpečnost. -
BA
Kombinované studium
8 semestry
Němec
Kampus
 
Lyceum College
Johannesburg, Jihoafrická republika

Fakulta humanitních věd Lyceum je v čele školení a vzdělávání v oblasti veřejné bezpečnosti. Role, kterou ve společnosti hraje řízení katastrof a bezpečnosti, nelze podceňovat ... +

Fakulta humanitních věd Lyceum je v čele školení a vzdělávání v oblasti veřejné bezpečnosti. Role, kterou ve společnosti hraje řízení katastrof a bezpečnosti, nelze podceňovat. -
BA
Angličtina
Úno 2022
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde