BACHELORSTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BA nebo bakalářského stupně umění je kvalifikace v mnoha různých vysokých škol. Existují stovky možných oblastech, které tento stupeň mohou být nabízeny v, což znamená, že budoucí studenti mají k dispozici širokou škálu možností.

Co je to BA v Catering? Stravování je proces poskytuje profesionálně připravená jídla na mnoha různých místech. Spojuje v sobě prvky akce plánovat s principy stravovacích služeb a může zahrnovat jednání s pohostinství, soukromých oslav, podnikových funkcí, nebo veřejných akcích. Studenti se mohou dozvědět o specifikách přípravu jídel, nápojů, občerstvení a dezerty, stejně jako zákaznický servis, zkušenosti designu, logistiky a bezpečnosti potravin. Některé programy mohou také nabídnout řízení nebo trénink vedení.

Ti, kteří sledují tento stupeň se často zjistí, že zvýšení jejich plánování, řešení problémů, a kritické myšlení.Kromě toho studuje stravování může poskytnout průmyslu specifické znalosti, které jsou často neocenitelné v budoucí kariéře. A konečně, který držel vyšší stupeň vzdělání je vynikající způsob, jak získat výhodu v dnešním trhu práce.

Náklady na stravování stupně mohou zahrnovat vše od materiálu a zásob na školné a poplatky na dopravu a ubytování. Ujistěte se, že jste výzkum vámi zvolené instituci před nástupem a kontaktovat předem, aby se dozvědět více o finance.

Paleta různých kariéry jsou často otevřené těm, kteří studují stravování. Mnoho studentů dál pracovat přímo pro cateringových společností, ale mohou také plnit další úkoly v rámci potravinového služby nebo pohostinství. Mohou pracovat pro hotelové řetězce, restaurace nebo cestovní kanceláře. Někteří absolventi dokonce vybrat, aby otevřely své vlastní podniky jako společného stravování, zatímco jiní by mohlo fungovat jako poradci.

Pokud si myslíte, že jste připraveni k získání bakalářského titulu v Catering, začněte zde.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

1 Výsledky v Catering Filter

Bakalář v cestovním ruchu a stravování

Budapest Metropolitan University
BA
<
Denní studium
<
8 semestry
Angličtina
Kampus

Tento bakalářský program nabízí důkladnou orientaci ve všech důležitých předmětech a tématech v cestovním ruchu a stravování. Program je opravdu jedinečný, protože nabízí řadu ...

Čtěte více