Filter
Bachelor of Arts
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářské tituly jsou typicky čtyřleté programy, které jsou navrženy tak, aby byly dostatečně přesné, aby získaly kvalifikaci absolventů kariéry v oblastech jejich specializace. Bakalář umění učí informace potřebné k práci v mnoha liberálních uměleckých oborech.

Co je BA v OOP? PPE nebo filozofie, politika a ekonomie je pole, které má tendenci být těžké na teoretických a abstraktních konceptech. Kurz je vhodný pro ty, kteří jsou velmi gramotní a mají písemné příspěvky. Zaměřuje se na dovednosti potřebné pro diskusi, jako je etické zdůvodnění a logika. Část politiky se zaměřuje na teoretické texty a jejich moderní uplatnění, které poskytují pevný základ pro pochopení původu konkurenčních politických teorií. Ekonomické kurzy pomáhají ilustrovat finanční dopady politických rozhodnutí.

Stupeň v PPE může udělit absolventům silné schopnosti kritického myšlení a schopnost analyzovat teorie a politiky. Absolventi jsou obvykle kvalifikovaní ve veřejném diskurzu a přesvědčování.

Výuka programů PPE se liší v závislosti na instituci nabízející vzdělání. Podívejte se na náklady na výuku za semestr a uvědomte si, že tento stupeň trvá obvykle čtyři roky.

Bakalář v PPE je zaměřen zejména na přípravu kariéry v politice. Zaměření na politickou teorii a ekonomii je perfektní pro ty, kteří plánují pracovat v politice nebo vedoucích pozicích. Místní politické pozice, jako je starosta nebo kontrolor, využívají dovednosti, které se v programu účastní. Nevládní organizace, které se zabývají politikou, mají prospěch z ustaraného vedení ve funkci ředitele stejně jako vládní organizace. Právníci dobře využívají logiku a rétoriku vyučovanou v kurzech PPE. PPE je široký akademický předmět, který je dobrou volbou pro ty, kteří se zajímají o to, aby se akademici stali kariérou.

PPE je program, který má své kořeny v Anglii, ale programy jsou nyní k dispozici po celém světě, včetně možností online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Filozofie, politika, ekonomie (PPE)

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Tento kurz poskytuje absolventům jedinečné znalosti o světě, stejně jako dovednosti k výkonu kariéry ve vládě, politice, charitě, nevládním organizacím a dalším. ... [+]

. Přehled

Tento kurz poskytuje absolventům jedinečné znalosti o světě, stejně jako dovednosti k výkonu kariéry ve vládě, politice, charitě, nevládním organizacím a dalším.

Vyučován School of Economics, katedrou filozofie a School of Politics a mezinárodních vztahů , nabízí holistický přístup k pochopení světa kolem nás.

Aplikujete doplňující analytické rámce filozofie, politologie a ekonomie, abyste získali bohaté poznání o kořenech a řešeních reálných problémů. Pravděpodobně není náhoda, že mnozí světoví lídři studovali filozofii, politiku a ekonomiku.... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Utrecht University

Proč se populistické politické strany stávají stále oblíbenějšími? Je to špatný vývoj? Máme povinnost zachránit přírodní prostředí pro budoucí generace? ... [+]

O

Proč se populistické politické strany stávají stále oblíbenějšími? Je to špatný vývoj? Máme povinnost zachránit přírodní prostředí pro budoucí generace? Jak se vyvíjela migrace a jakým způsobem přispěla k formování zdravotní péče a vzdělávací politiky v průběhu času? Jaké by byly ekonomické efekty, kdybychom všem občanům poskytli národní základní příjem?

Ačkoli je možné odpovědět na složité otázky jako tyto, určitě to není snadné. Abychom pomohli vyřešit největší výzvy našeho světa, potřebujeme odborníky, kteří jsou schopni nahlížet na společenské otázky z různých perspektiv. Náš nový bakalář filozofie, politiky a ekonomiky (PPE) tuto potřebu splňuje. Program poskytuje vysoce intenzivní a intenzivní školení pro studenty, kteří chtějí nalézt řešení nejnaléhavějších problémů na světě.... [-]

Nizozemsko Utrecht Middelburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině