BACHELORSTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Francie.

BA představuje bakalář umění. Tento bakalářský titul může být užíván v různých kariéry se zaměřuje, a skládá se ze svobodných umění tříd, jakož i specializované kurzy, které připravují studenty pro práci.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Nancy je město v departementu Meurthe-et-Moselle v severovýchodní Francii. Má více než 100 tisíc obyvatel. Place Stanislas se nachází zde. Nancy Město má dvě univerzity, 1 polytechnice a několik vysokých škol.

Univerzity pro titul bakaláře Francie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Francie zde.

nalezené výsledky Filter

BA ve vládních a mezinárodních věcech

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
BA
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Škola nabízí prezenční čtyřletý studijní obor Bachelor of International Affairs s učebním plánem z různých divizí univerzity. Kurz zahrnuje čtyři roky tréninku na plný úvazek ...

Čtěte více

BA v ruských studiích a interkulturní komunikaci

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
BA
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Ruština
Kampus

Oddělení nabízí tříletý bakalářský kurz na plný úvazek v souladu s Ruskou federální normou a standardem vysokoškolského vzdělávání MGIMO v oblasti "lingvistiky". Pří ...

Čtěte více