BACHELORSTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Itálie.

BA (Bachelor of Arts) je bakalářský titul, který připravuje studenty na kariéru ve svém zvoleném oboru. V závislosti na škole a programem, BA lze obvykle vydělal za tři až pět let.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Florencie je jedním z nejvíce zalidněné město v Itálii. Toto místo je známé pro své umění institucí. Kromě toho jsou instituce jako Florence University of Arts zaměřuje na poskytování kvalitního umění založené vzdělání. Tyto vzdělávací instituce se zaměřují na více než všechny grooming studentů.

Univerzity pro titul bakaláře Itálie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Itálie zde.

nalezené výsledky Filter

BA v interiéru a designu nábytku

IED – Istituto Europeo di Design Florence
BA
Říj 2021
<
Denní studium
<
3 roky
14 Srp 2021
Angličtina
Kampus

Globální trh má rostoucí poptávku po rozvinutých designérech interiérů s kompetencemi jak v architektonické kompozici prostoru, tak v designu nábytkových prvků, s cílem organi ...

Čtěte více

The Florence Institute of Design International
BA
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Ve třídě přednášek v kombinaci s psacím stolem kritiky a následovaly prezentace pomáhat studentům při vytváření důkladně developerské projekty.

Čtěte více

Bakalář designu (3 roky interiér)

The Florence Institute of Design International
BA
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Bakalář Program začíná tím, že učí základy interiérového designu. Tato témata zahrnují teorii barev, územní plánování, a software potřebný k vytváření realistických modelů náv ...

Čtěte více