BACHELORSTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Jihoafrická republika.

Bakalář umění (BA) je míra, která je věnována studentům, kteří úspěšně dokončí program, tři nebo čtyři roky na univerzitě nebo jiné vzdělávací instituci. Jedná se o ocenění soustředěnou studie a odborné znalosti o subjektu.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Univerzity pro titul bakaláře Jihoafrická republika. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Jihoafrická republika zde.

nalezené výsledky Filter

IIE bakalář umění

The IIE's Varsity College
BA
Úno 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Titul IIE Bakalář Umění (BA) je široce založený titul Arts, který se zaměřuje na „umění učení“. Titul IIE BA poskytuje studentům výběr ze dvou následujících tří základních obo ...

Čtěte více

BAKALÁŘ UMĚNÍ V MARKETINGOVÉ KOMUNIKACI

AAA School of Advertising
BA
Úno 2021
Angličtina

Marketing je praxe komunikace, provádění a usnadnění výměny zboží nebo služeb mezi společnostmi a jednotlivci a jejich zákazníky.

Čtěte více

BAKALÁŘ UMĚNÍ VE TVORIVÉ ZNAČKOVÉ KOMUNIKACI

AAA School of Advertising
BA
Úno 2021

Tento stupeň formuje vaši kreativní mysl. Naučíte se, jak na problém aplikovat různé techniky a metody, abyste přišli s velkým nápadem a nakonec s vítězným kreativním řešením. ...

Čtěte více