BACHELORSTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Kanada.

Bakalář umění (BA) je míra, která je věnována studentům, kteří úspěšně dokončí program, tři nebo čtyři roky na univerzitě nebo jiné vzdělávací instituci. Jedná se o ocenění soustředěnou studie a odborné znalosti o subjektu.

Kanada je nejlepší země sledovat své vysokoškolské vzdělání, pokud jste osoba interaktivní. Téměř každá etnická skupina je zastoupena v Kanadě tak to 'sa multikulturní společnosti. Jazyková bariéra není problém pro zahraniční studenty jako Kanada je považována svět 's vedoucí na jazykové vzdělávání.

Město nabízí řadu možností, jak velké v každém průběhu vašich požadavků. S řadou slavných škol jako University of New Brunswick, toto město je v popředí ve zlepšování vyššího stupně vzdělání v Kanadě.

Univerzity pro titul bakaláře Kanada. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Kanada zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář umění v humanitních

St. Stephen's University
BA
<
Denní studium
Kampus

Cílem studia humanitních je poskytnout vzdělání, které slouží jako základ pro zbytek svého života. No univerzita, ale velký, může vás naučí vše, co potřebujete vědět o vaší bu ...

Čtěte více

Bachelor of Arts v mezinárodních studií

St. Stephen's University
BA
<
Denní studium
Kampus

SSU je Bachelor of Arts v mezinárodních studií spojuje historické, současné a křesťanské názory na světových civilizací přesvědčivé cross-kulturní zážitky.

Čtěte více

Bachelor of Arts v oboru psychologie

St. Stephen's University
BA
<
Denní studium
Kampus

Cílem studia psychologie je poskytnout vzdělání, které informuje vaše interakce s ostatními po zbytek svého života.

Čtěte více