BACHELORSTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BA (Bachelor of Arts) je bakalářský titul, který může vést ke kariéře nebo postgraduální studium. Předměty, které často spadají do sféry BA patří společenské vědy, humanitní vědy, umění a někdy Právo a podnikání.

Co je BA v kulinářské umění? Tento program je určen pro výuku základní a pokročilé kulinářské dovednosti a připravit studenty na kariéru v gastronomické průmyslu. Třídy nabídly mohou zahrnovat výživu, kanalizaci, pečivo umění, příprava jídla, mezinárodní kuchyni a víno párování. Business start-up a řízení třídy jsou k dispozici i pro ty, kteří chtějí posunout nahoru po žebříku, nebo pracovat samostatně. Mnoho škol nabízí stáže programy, které mohou nakonec vést k umístění do zaměstnání po ukončení studia.

Existuje mnoho výhod spojených s vydělávat bakalářský titul v Culinary uměních. Školení dává studentům reálné a praktické znalosti o světě práce.Vzdělání a dovednosti naučil pomůže studentům najít práci v mnoha různých kapacitách po celém světě a bude jim konkurenční výhodu oproti těm, kteří nemají titul.

Náklady spojené s vydělávat stupeň se bude měnit v závislosti na celé řadě faktorů. Umístění školy, trvání programu, a požadavky třída bude určit, kolik budete platit. Obraťte se na školy přímo zjistit, co to bude stát, aby se zúčastnili.

Absolventi s titulem v kulinářské umění si mohou vybrat z mnoha různých kariéry, v závislosti na jejich zájmy. Pracovní tituly zahrnují kuchaři, vaříme, cukrář, a sommelier. Kariéra pro absolventy, kteří nechtějí pracovat přímo s jídlem patří vývojáři produktu, jídlo spisovatele, instruktory, a velkoobchodníci. Ti, kteří přijali obchodní třídy může chtít, aby se stal osobní kuchař nebo založit vlastní catering podnikání nebo jídelní provozovnu.

Pokud pracujete v kulinářském umění světě je v zájmu Vás, naše rozsáhlá on-line databáze může pomoci. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

 

5 Výsledky v Kulinářské umění Filter

Bachelor of Arts in Culinary Arts (Culinary Arts Academy)

Swiss Education Group (SEG)
BA
05 Dub 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Náš bakalářský program propojuje praktické dovednosti s akademickými znalostmi, abyste získali podnikatelské know-how, které potřebujete k zahájení své budoucí kariéry. Prozko ...

Čtěte více

BA (Hons) - Mezinárodní kulinářské umění

IMI International Management Institute Switzerland
BA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Programy vysokoškolského studia ICI jsou validovány Oxford Brookes University ve Velké Británii.

Čtěte více

Bakalář umění v Culinary Arts

Kendall College
BA
<
Denní studium
Kampus

Tento tradiční čtyři-rok program poskytuje studentům s nejvíce možnostmi v kulinářské oblasti.Studenti začínají se základy, následuje pokročilé dovednosti, praktické zkušenost ...

Čtěte více

BA (Hons) Profesionální kulinářské umění

Mediterranean College, Athens
BA
<
Denní studium
řecký
Kampus

Cílem kurzu je poskytnout kuchaře

Čtěte více

Bakalář mezinárodní gastronomie

Westbridge University
BA
Čvc 2021
Spanish (Mexican)
Online forma

Student mezinárodního studia gastronomie bude znát národní a mezinárodní kulinářské techniky a bude kreativně zpracovávat potraviny, které uspokojí nutriční potřeby. Bude rozv ...

Čtěte více