Filter
Bachelor of Arts
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bachelor of Arts v oboru je svěřena různými institucemi po celém světě po ukončení bakalářského studijního programu. Existuje mnoho polí k dispozici pro studium a zároveň sleduje bakalářský titul, který je nezbytný pro rozšíření pracovní příležitosti v široké škále průmyslových odvětví.

Jeden z více vyhledávaným stupňů je Bachelor of Arts v médiích. Co je to BA v médiích? Jedná se o studijní program, který nabízí studentům specifické znalosti týkající se médií a komunikačních trendů, nástroje a koncepty, role médií a komunikace, teorie a praktické využití médií v odvětví komunikací. Příklady v kurzu často zahrnují reklamu, teorie komunikace, firemní komunikace, krizové řízení, žurnalistika, marketing, multimédia, nových médií a public relations.

Výhody sledují tento stupeň je mnoho.Program nabízí širokou škálu dovedností sad, které vedou k možnosti zaměstnání v řadě různých odvětví. Navíc, mnoho informací může být použita, aby posílily své interpersonální komunikační dovednosti v pozitivním způsobem.

Trh práce pro studenty, kteří získali vzdělání v této oblasti je rozmanitá. Příležitosti jsou nabízeny v mnoha různých typů odvětví, z nichž mnohé jsou zažívají výrazný a trvalý růst.

Studijní programy se liší v ceně od instituce k instituci, tak je povinností budoucí student provést důkladný výzkum na náklady každého možného programu. I když to může lišit, bakalář umění v médiích bude obvykle trvá asi tři až čtyři roky dokončit.

Existuje mnoho možností k dispozici studentům, kteří dokončili vysokoškolské vzdělání v oboru Média Kariéra.Příklady zahrnují pozice v PR, vydavatelská činnost, média, řízení a reklamu.

 

Existuje celá řada mezinárodních programů k dispozici on-line poskytuje studentům příležitost k výkonu Bachelor of Arts v médiích. Naše databáze je skvělé místo pro start hledat ten správný program, jak je to docela komplexní. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru.

Čtěte více Méně

72 Výsledky v Média

Cornerstone Institute

Cílem studijního programu Media Studies je pomáhat studentům rozvíjet analytické, kritické a tvůrčí komunikační dovednosti potřebné pro smysluplné zapojení se širokou šká ... [+]

Registrační osvědčení č. 2001 / HE08 / 006. NQF 7; SAQA ID: 87406. (376 CREDITS)

Cílem studijního programu Media Studies je pomáhat studentům rozvíjet analytické, kritické a tvůrčí komunikační dovednosti potřebné pro smysluplné zapojení se širokou škálou médií. Na základě důkladného pochopení politických, ekonomických, technologických, sociálních a historických kontextů každého žáka získá každý jedinečný hlas díky zkušenostem z reálného světa, které jsou poskytovány v kontaktech s průmyslovými odborníky a praktickými projekty.

Požadavky na přijetíNárodní certifikát (NSC) s bakalářským průkazem nebo rovnocenným dokladem;Osvědčení o maturitě (s univerzitní výjimkou) nebo rovnocenné osvědčení;Vyšší certifikát nebo pokročilé osvědčení nebo diplom v příbuzném oboru.Alternativní požadavky na přijetíNárodní doklad o dosažené kvalifikaci nebo doklad o dosažené kvalifikaci s diplomem (nebo rovnocenným dokladem) v kombinaci s výsledky národního benchmarkového testu (National Benchmark Test - NBT);Dospělý věk 23 let a více během prvního ročníku studia a národní osvědčení o vysokých školách (nebo ekvivalent);Podmínky přijetí jsou určeny politikou přístupu k uznávání předchozího učení (RPL) pro přístup a výsledky NBT. Kontaktujte přijímací kancelář týkající se RPL;Starší studenti (45 let nebo později) mohou být přijati, určení podmínkami RPL a výsledky NBT.Časový závazekMinimálně tři roky;Maximálně šest let na částečný úvazek;Na kampusu a online;Leden a červenec příjem.... [-]
Jihoafrická republika Cape Town
July 2019
Denní studium
Kombinované
3 - 6 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Raffles Singapore

Jedná se o kurz založený na praxi, který je informován o klíčových teoretických úvahách z oblastní disciplíny digitálních médií. Připraví studenty na profesní kariéru v o ... [+]

Jedná se o kurz založený na praxi, který je informován o klíčových teoretických úvahách z oblastní disciplíny digitálních médií. Připraví studenty na profesní kariéru v oblasti digitálních médií v mediálním, designovém a komunikačním průmyslu. Jako takový se dobře přizpůsobuje ethosu školy pro média a múzických umění, připravuje studenty, aby se stali reflexními a trvale udržitelnými odborníky v oblasti designu digitálních médií, výzkumu, výroby a odborné praxe. Je zapotřebí transmedie nebo multimediálního přístupu: umožnit studentům seznámit se s řadou kritických a kreativních mediálních nástrojů a technologií, aby informovali o jejich praxi a porozumění. Bude proto mít dobré postavení k řešení rychlého vývoje týkajícího se dopadu nových mediálních technologií a širších změn v prostředí médií a komunikací.... [-]

Singapur Singapore
August 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
The British University in Egypt

Posláním programu je podporovat kulturní, hospodářský, sociální a technologický rozvoj přípravou generace plně vybavených absolventů komunikačních a mediálních technologi ... [+]

Mise

Posláním programu je podporovat kulturní, hospodářský, sociální a technologický rozvoj přípravou generace plně vybavených absolventů komunikačních a mediálních technologií.

Výrazné rysy programu

Fakulta komunikace a masmédií je první fakultou v Egyptě, která poskytuje filmové a mediální studium v ​​jednom programu. Fakulta navíc najímala řadu odborníků z oboru, kteří jsou zodpovědní za proces výuky nebo odborné přípravy. Navíc je program charakteristický, protože:

Nabízí komplexní studijní programy, které obsahují filmy, vysílání, žurnalistiku, styky s veřejností a nové mediální moduly z různých dílčích disciplín, jako jsou média a společnost, média a politika, filmová a mediální analýza, multimédia a komunikace pro rozvoj.Poskytuje příležitosti pro školení při studiu prostřednictvím tištěných publikací, elektronických portálů, integrovaných redakčních prostor, virtuálních a reálných studií a studia multimediální výroby.Vybavuje absolventy, aby mohli pracovat v národních, regionálních a mezinárodních médiích.Kvalifikuje studenty s novými schopnostmi v oblasti komunikačních technologií, anglickými a arabskými znalostmi, teoretickými a praktickými znalostmi a perspektivami místních a mezinárodních mediálních studií.Poskytuje britskou a egyptskou validaci.Cíle programu... [-]
Egypt Cairo
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Franklin University Switzerland

1,600 dolarů Průměrné pojištění pro občany bez Švýcarska * $ 1,580 ... [+]

1,600 dolarů Průměrné pojištění pro občany bez Švýcarska * $ 1,580 [-]
Švýcarsko Sorengo Lugano
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Breda University of Applied Sciences

Přemýšleli jste někdy o tom, jak úžasné mediální koncepce fungují? Máte zájem o nejnovější mediální trendy? Jste zvědaví na vytváření mediálních produktů sami? Na Breda U ... [+]

Přemýšleli jste někdy o tom, jak úžasné mediální koncepce fungují? Máte zájem o nejnovější mediální trendy? Jste zvědaví na vytváření mediálních produktů sami? Na Breda University of Applied Sciences můžete objevit svět médií.

Chcete se dozvědět vše o použití, struktuře a použití médií, jako je televize, rádio, události, outdoorová reklama, on-line marketing a marketing na bázi dat? Přijďte studovat mezinárodní mediální a zábavní management a naučíte se vyvíjet tržně orientované koncepty, programy a produkce s využitím mediálních technik a informačních a komunikačních technologií (ICT).

Přehled studiíPraktické, spojené s průmyslem... [-]
Nizozemsko Breda
September 2019
Denní studium
3 - 4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
California Lutheran University

Multimediální obory jsou plné nápadů a mají schopnosti, aby se jim realitou. Jako student, budete rozvíjet kreativní koncepty do prakticky aplikované děl napříč různými m ... [+]

BA v Multimedia Multimediální obory jsou plné nápadů a mají schopnosti, aby se jim realitou. Jako student, budete rozvíjet kreativní koncepty do prakticky aplikované děl napříč různými médii, s přípravou vám za kariéru svého výběru.

Takže ať vaše budoucnost spočívá v návrhu internetových stránek, filmu, animace, digitální hudby, grafického designu, nebo videohry, budete připraveni zvládnout médium.

pořady

Nabízen jako hlavní (BA) a menší

Koncentrace

Digital Gaming Grafický design / Print High Definition Digital Cinema Interaktivita, Web & Mobile Devices Vizuální efekty, Motion grafika a animace ... [-]
Spojené státy americké Thousand Oaks Westlake Village Oxnard Los Angeles  + 1 Více
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Stamford International University

Stamfordova bakalářská výtvarná výchova v kreativním mediálním designu (CMD) je navržena a vyučována ve spolupráci s Media Design School (MDS) - celosvětově uznávaným a n ... [+]

Přehled

Stamfordova bakalářská výtvarná výchova v kreativním mediálním designu (CMD) je navržena a vyučována ve spolupráci s Media Design School (MDS) - celosvětově uznávaným a nejuznávanějším třetím poskytovatelem kvalifikací v oblasti digitální a kreativní technologie.

CMD studenti rozvíjejí odbornost v oblasti fotografie, video produkce, kreslení, designu obalů, typografie, reklamního designu, návrhu pohybu, tvorby webových stránek, interaktivního designu a 3D designu. Absolventi CMD mají znalosti a schopnosti potřebné pro reklamu a komunikaci v různých médiích, včetně vysoce žádaných oblastí, jako jsou digitální média.

Dual Award Program... [-]
Thajsko Bangkok
July 2019
Denní studium
42 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Middlesex University Mauritius

Tento dynamický BA Reklama, Public Relations a Media Vyznamenání stupeň je jedinečná v tom, že vám poskytne vynikající základy v klíčových oblastech obou reklamy a public ... [+]

Tento dynamický BA Reklama, Public Relations a Media Vyznamenání stupeň je jedinečná v tom, že vám poskytne vynikající základy v klíčových oblastech obou reklamy a public relations průmyslu. Jako dva nejvíce vyrovnané oblasti komunikace, a centrální vůči operací tvůrčích odvětví, bude titul v této věci vést k mnoha atraktivních pracovních příležitostí v médiích.

BA Reklama, Public Relations a Media Titul spojuje teorii médií s praktikami specifických průmyslových procesů od plánování public relations a reklamní kampaně na kritické úvahy o vlivu těchto praktik v odvětví, diváků i současná média. Naši studentů prvních ročníků sedět modul, ve kterém získat skutečnou pracovní zkušenost běží reklamní kampaň, a klademe důraz na základní odborné dovednosti vedle tradičních forem akademické vzdělání v průběhu celého programu.... [-]

Mauricius Vacoas-Phoenix
October 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
The International University in Geneva

Pokračujte v tvůrčí kariéře v reklamě, médiích a žurnalistice v komunikačních agenturách, nadnárodních společnostech, vládách a mezinárodních organizacích. ... [+]

Bakalář umění v digitálních médiích (s možností duálního titulu)

Pokračujte v tvůrčí kariéře v reklamě, médiích a žurnalistice v komunikačních agenturách, nadnárodních společnostech, vládách a mezinárodních organizacích.

Studenti mají možnost dosáhnout TWO BACHELOR DEGREES současně za 3 roky v Ženevě: udělovány University of Plymouth, UK a The International University in Geneva .

Požadavky na přijetíVyplněná přihláška s esejem (200 až 300 slov) v jednom z následujících témat: - Popište svůj největší úspěch v jakémkoli aspektu svého života a důvody tohoto úspěchu. - Vyberte aktuální otázku národního nebo mez... [-]
Švýcarsko Geneva
September 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Messiah College

Zahrajte si tvůrčí energii a talenty na vypravěčství na vysokou rychlost tím, že budete absolvovat diplom o digitálních médiích na Messiah College, jedné z nejlepších sou ... [+]

Digitální média na vysoké škole Messiah

Zahrajte si tvůrčí energii a talenty na vypravěčství na vysokou rychlost tím, že budete absolvovat diplom o digitálních médiích na Messiah College, jedné z nejlepších soukromých křesťanských vysokých škol v USA

Digitální média jsou rozvíjející se pole a multimediální komunikační dovednosti, které vyvíjíte prostřednictvím našich základních kurzů pro tuto velkou, vás připraví na uspokojení rostoucí poptávky po specialistách na digitální média v nejrůznějších oblastech.

Velké rozdíly v digitálních médiích

Jako ředitel Digital Media na Messiah College budete moci:

Zaměřte se na určitou oblast digitálních médií, která vás zajímá. Vezměte spoustu zajímavých volitelných předmětů nebo dalších digitálních mediálních kurzů. Zapojte se do projektu digitální mediální spolupráce ve vašem seniorském roce. Připravte se na kariéru jako webový, grafický, zvukový nebo herní návrhář; video editor; mobilní aplikace nebo herní programátor; nebo ministr uctívání. Studium v ​​jednom z 40 studijních míst v zahraničí, které nabízí Messiah College. Zvyšte své dovednosti v našich studiích věnovaných digitálnímu umění, digitálnímu a digitálnímu zvuku a pracujte v novém středisku Calvin a Janet High Centre for Worship and Performing Arts, které má nejmodernější digitální zařízení a dvě laboratoře iMac věnované k divadelní a hudební technologii. Využijte své dovednosti v našem novém studiu, který zahrnuje zelenou místnost, studio Foley a plně vybavenou řídící místnost. Možnosti kariéry pro velké digitální média ... [-]
Spojené státy americké Mechanicsburg
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
International University of the Caribbean

Bachelor of Arts v oboru Mediální a komunikační umění o ffered Mezinárodní univerzity v Karibiku začala v září 2007. Od svého vzniku obdržela rostoucí tah mezi studenty, ... [+]

Bachelor of Arts v médiích a komunikace (BA)

Bachelor of Arts v oboru Mediální a komunikační umění o ffered Mezinárodní univerzity v Karibiku začala v září 2007. Od svého vzniku obdržela rostoucí tah mezi studenty, které mají zájem o kariéru v oblasti médií a komunikace. Program je obecná a je navržen tak, aby připravit studenty na práci v elektronické podobě, stejně jako tisková média.

Kromě toho, jsme hrdí na naši spolupráci s Media Technology Institute, rozdělení výroby a vzdělávacího střediska kulturního (CPTC). V této době, naši předmětu studenti jsou na MTI / CPTC minimálně jeden večer týdně pro praktické komponenty stupně. Praktická cvičení jsou Úvod do rozhlasové a televizní produkce.... [-]

Jamajka Kingston
September 2019
Denní studium
Kombinované
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Bloomsburg University

Tento bakalářský program vyrovnává širokou znalost liberálního umění a přírodních věd s profesionální a teoretickou přípravou, kterou potřebují dnešní mediální odborníci. ... [+]

Přehled

Program hromadné komunikace Bloomsburg University připravuje studenty, aby pracovali jako odborníci v oblasti public relations, žurnalistiky, telekomunikací nebo v nově vznikajících mediálních technologiích.

Tento bakalářský program vyrovnává širokou znalost liberálního umění a přírodních věd s profesionální a teoretickou přípravou, kterou potřebují dnešní mediální odborníci. Statistiky jsou nezbytné k dokončení odborné přípravy studenta spolu se zkušenostmi se čtyřmi kampusovými médii:

Hlas, národně uznávané týdenní studentské novinyBUTV, studentské televizní programováníBUNow, studentský internetový zpravodajský portál Bloomsburg UniversityWBUQ-FM, studentská řízená rozhlasová stanice s call-in a hudebními programy... [-]
Spojené státy americké Bloomsburg
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Anglo-American University

Tento žurnalistice a komunikačních bakalářský program klade důraz na mediální prostředí, kde se technologie, jazyky a kultury se sbíhají. Technologie, které umožňují komu ... [+]

BA v žurnalismu a komunikace

Tento vysokoškolák žurnalistika Program jedinečným způsobem kombinuje vzdělání v politice a kultuře studií s moderními novinářských dovedností a postupů. Studenti budou odborníci v oblasti médií a zpravodajství gramotnosti, a budují znalosti v oblasti výkaznictví a publicita na platformě domácí i zahraniční politice, společnosti a kultuře.

Tento žurnalistice a komunikačních bakalářský program klade důraz na mediální prostředí, kde se technologie, jazyky a kultury se sbíhají. Technologie, které umožňují komunikaci v reálném čase přes státní hranice se mění charakter profesionální žurnalistiky. Ve věku sociálních médií, žurnalistika je vidět nové výzvy a nové formy složitosti.... [-]

Česká republika Prague
September 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Northeastern Illinois University

Oddělení komunikace, médií a divadla (CMT), jak jej naznačuje, zahrnuje tři odlišné, tvůrčí a náročné disciplíny, které jsou spojeny se základem jejich studia v komunikac ... [+]

Oddělení komunikace, médií a divadla (CMT), jak jej naznačuje, zahrnuje tři odlišné, tvůrčí a náročné disciplíny, které jsou spojeny se základem jejich studia v komunikaci v různých souvislostech. Studenti, kteří se v těchto oborech specializují, se naučí lépe ovládat teorii a praxi komunikace, mediálních a divadelních umění a současně rozvíjet ocenění různých hodnot a vnímání světa, ve kterém žijí.

Bakalářský titul je liberálně orientovaný umělecký studijní program, který umožňuje studentům soustředit se prostřednictvím volitelného výběru kurzů v některé ze tří oblastí studia nabízených v rámci oddělení:

... [-]
Spojené státy americké Chicago Grayslake
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Studijní média a komunikace s námi a naučíte se praktické dovednosti, které vám pomohou nabídnout vzrušující kariéru v oblasti médií, marketingu nebo příbuzných oborů, st ... [+]

Studijní média a komunikace s námi a naučíte se praktické dovednosti, které vám pomohou nabídnout vzrušující kariéru v oblasti médií, marketingu nebo příbuzných oborů, stejně jako přenositelné dovednosti, které ocení zaměstnavatelé a otevřou řadu širších pracovních příležitostí.

Budete mít příležitost prozkoumat rozhlasovou a video produkci, digitální a sociální média, žurnalistiku, public relations, branding, marketing a další, učit se od zkušených odborníků z oboru a předních akademických pracovníků.

Pracovní stáž vám poskytne zkušenosti z médií a komunikace z první ruky a budete mít možnost studovat semestr v zahraničí v Hongkongu, Singapuru nebo v USA.... [-]

Spojené království Swansea
September 2019
Denní studium
3 - 4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině