BACHELORSTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Malajsie.

BA je starý mládenec studijní nabízené univerzitami a institucemi po celém světě, pro studenty, kteří se zapíší do kurzů a studijní určitá témata, jako svobodných uměních nebo humanitních vědách. Vydělávat BA trvá tři nebo čtyři roky ve většině případů.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Toto krásné jižní město je známé pro svou kulturu a cestovní ruch. Kdokoliv, kdo má zájem o studium v ​​krásné lokalitě by měl jít do Johor Bahru. Toto město má slavné univerzity jako Raffles University Iskandar a Southern College.

Univerzity pro titul bakaláře Malajsie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Malajsie zde.

nalezené výsledky Filter

Dilploma in Business Management, UK (Univerzitní nadace)

Universal Business Academy
BA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
6&nbsp;-&nbsp;12 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Ekvivalent kvalifikace „A-Level“ úrovně 3 120 pomáhá studentům osvojit si klíčové koncepty a řadu manažerských postupů požadovaných pro práci v rámci podniku. Byl vyvinut spec ...

Čtěte více

Diplom v oboru řízení podniku - založení

Universal Business Academy
BA
<
Denní studium
<
6&nbsp;-&nbsp;12 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Studie kdykoli a kdekoli! Studovat přímo z Velké Británie.

Čtěte více