close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalář míry umění je úspěch, který pomůže vybavit studenty pro další fázi své kariéry nebo rozvoj vzdělávání. Bakalářský titul je nezbytným předpokladem pro absolventa či doktorský titul. Navíc bakalářský titul nabízí školení studentů v profesní dráhu podle své volby. Takže, co je Bachelor of Arts v Global Supply Chain Management? Bakalářský titul se za… Čtěte více

Bakalář míry umění je úspěch, který pomůže vybavit studenty pro další fázi své kariéry nebo rozvoj vzdělávání. Bakalářský titul je nezbytným předpokladem pro absolventa či doktorský titul. Navíc bakalářský titul nabízí školení studentů v profesní dráhu podle své volby.

Takže, co je Bachelor of Arts v Global Supply Chain Management? Bakalářský titul se zaměřením na řízení dodavatelského řetězce nabízí studentům intenzivní školení v různých typech řízení, logistiky a provádění plánů s globálního hlediska. V dnešním stále více mezinárodním trhu, tyto studijní programy stanoveny vybavit studenty s nástroji a dovednosti, které potřebují být efektivní lídři na trhu dodavatelského řetězce. Předměty, které studenti v tomto programu přijmout, patří obchodní právo, teorie řízení, ekonomické logistiku a řízení provozu.

Studenti, kteří absolvují bakalářský titul v Global Supply Chain Management jsou vybaveny kulturní kompetence, rozhodný a pevných rozhodovacích dovednostech, globální vůdčí schopnosti a odborné znalosti v oblasti analýzy.

Náklady na stupni řízení globálního dodavatelského řetězce se pohybuje od vysoké školy až po vysoké. Oslovit škol a programů, které vás zajímají, zjistit, kolik můžete očekávat, že zaplatí školné, poplatky, knihy a podobně.

Kariérní možnosti k dispozici pro studenty, kteří mají bakalářský titul v globální řízení dodavatelského řetězce zahrnují produkci a plánování materiál, který by jednotlivec je zodpovědný za důkladné plánování a provádění příslušných projektů společnosti. Student může také zvolit kariéru jako analytik nebo správce v distribuční společnosti. Navíc, student může mít zájem o práci jako logistik k pronájmu různými společnostmi nebo strojírenských firem.

Celkově vzato, bakalář umění v Global Supply Chain Management je skvělá investice pro studenty, kteří jsou dobré s podrobnostmi a zájem o ekonomii. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
GCU - Glasgow School for Business and Society
Glasgow, Spojené království
BA
Denní studium
3 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde