close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Vydělávat Bachelor of Arts (BA) míra je akademický úspěch po dokončení řadu kurzů v průběhu tří nebo čtyř let. Předměty, které jsou studovány, aby získali tento stupeň se velmi liší podle disciplín svobodných umění a vědy. Programy pro správu pomoci připravit studenty pro entry-level pozice tím, že učí různé principy řízení. Tito často zahrnují řešení… Čtěte více

Vydělávat Bachelor of Arts (BA) míra je akademický úspěch po dokončení řadu kurzů v průběhu tří nebo čtyř let. Předměty, které jsou studovány, aby získali tento stupeň se velmi liší podle disciplín svobodných umění a vědy.

Programy pro správu pomoci připravit studenty pro entry-level pozice tím, že učí různé principy řízení. Tito často zahrnují řešení problémů, organizační chování a rozhodování. manažerské kurzy mohou rovněž zaměřit na výuku vůdčí schopnosti potřebné, aby se stal manažerem.

Stejně jako mnoho jiných zemí EU, Polsko nabízí levné nebo dokonce zdarma výuku studentům z EU. Pro zájemce o studium by mělo platit přímo na jejich zvolené polskou instituci. Varšavská univerzita, například poplatky mezi 1,300 libry a 2,500 liber ročně pro své jazykových kurzů angličtiny.

Wrocław je považován za třetí největší centrum vzdělávání v Polsku. Za třicet známých institucí, existuje více než 135 tisíc studentů. Wrocław University města nabízí zdravé akademické prostředí na místní a zahraniční studenty.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Wroclaw University of Science and Technology
Wrocław, Polsko

Postgraduální studium managementu připravuje studenty na budoucí práci jako specialisty na management / organizaci, manažery střední úrovně, na rozvoj jejich vlastních malých ... +

Postgraduální studium managementu připravuje studenty na budoucí práci jako specialisty na management / organizaci, manažery střední úrovně, na rozvoj jejich vlastních malých podniků nebo na postgraduální studium. Absolventi rozvíjejí své teoretické a praktické znalosti v oblasti managementu a souvisejících věd, týkající se problémů, pravidel a problémů spojených s fungováním organizací, jako jsou podniky, veřejné instituce a řídící struktury. Absolventi budou připraveni převzít klíčové role v projektovém řízení v obchodních nebo správních organizacích. Kromě toho budou absolventi schopni efektivně komunikovat a vyjednávat, stejně jako pracovat v týmech. -
BA
Denní studium
6 semestry
Angličtina
01 Říj 2021
09 Čvc 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory