Filter
Bachelor of Arts
Asie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

BA (Bachelor of Arts) je postsekundární stupeň, který lze získat na soukromé vysoké školy nebo veřejných vysokých školách. Program kombinuje obecné třídy s třídami, které připravují jednotlivce pro kariéru v oblasti jejich studia.

Studenti, kteří mají zájem o práci v módním průmyslu může chtít sledovat program v módní marketingu. Spolu s tím, jak se zboží více módních produktů, osnovy obecně učí různé marketingové metody a cesty k jejich prosazování.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Marketing v oděvnictví, Asie

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Tento program vám poskytuje s integrovaným pochopením a odborný pohled na uplatňování kultury, kontextu a odborné praxe v módním průmyslu ... ... [+]

Cíle programu

Tento program vám poskytuje s integrovaným pochopením a odborný pohled na uplatňování kultury, kontextu a odborné praxe v módním průmyslu.

Prostřednictvím těchto dynamických programu, budete mít prospěch z projektu a studio se sídlem práce integrující projekční praxi, technologii a teorie. Budete rozvíjet, implementovat a realizovat kreativní koncepty a prodejných výrobků.

Úrovně a moduly jsou navrženy tak, tematicky zaměřit se na výsledcích učení proti pokynů školy.

Naším cílem je produkovat absolventy, kteří jsou nápadité, inovativní, univerzální a konkurenceschopný. Tohoto cíle je dosaženo:

Produkovat absolventy, kteří získali teoretické a praktické znalosti a dovednosti požadované módní průmysl; Rozvoj absolventy s kritickými a analytické problém řešit dovednosti a obecných přenositelných dovedností (interpersonální dovednosti, týmová práce, etc.); Příprava studenty pro širokou škálu souvisejících pracovních příležitostí. Metody hodnocení ... [-]
Singapur Singapore
Srpen 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině