BACHELORSTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Polsko.

BA představuje bakalář umění. Tento bakalářský titul může být užíván v různých kariéry se zaměřuje, a skládá se ze svobodných umění tříd, jakož i specializované kurzy, které připravují studenty pro práci.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Slouží jako hlavní přístav v zemi, je známý pro Szczecin nejlepších vzdělávacích institucí. Město je domovem pro řadu vědy, lékařské a IT univerzit, jako University of Szczecin, West vojvodství University of Technology a University Medical vojvodství.

Univerzity pro titul bakaláře Polsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Polsko zde.

nalezené výsledky Filter

BA in Economics - hlavní v účetnictví a financích v ekonomických subjektech

West Pomeranian University of Technology
BA
<
Denní studium
<
6 semestry
Angličtina
Kampus

Absolvent tohoto oboru získá znalosti v oblasti organizace, provozu a financování ekonomických subjektů, lišící se jejich organizační a právní formou. Získané dovednosti jim u ...

Čtěte více

BA v ekonomii - hlavní v oblasti oceňování nemovitostí a transakcí s nemovitostmi

West Pomeranian University of Technology
BA
<
Denní studium
<
6 semestry
Angličtina
Kampus

Absolvent tohoto oboru získá komplexní znalosti v oblasti práva nemovitostí a trhu, jakož i zdrojů nemovitostí, metod výzkumu a hodnocení jevů, které se odehrávají v různých s ...

Čtěte více