BACHELORSTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Polsko.

BA (Bachelor of Arts) je postsekundární stupeň, který lze získat na soukromé vysoké školy nebo veřejných vysokých školách. Program kombinuje obecné třídy s třídami, které připravují jednotlivce pro kariéru v oblasti jejich studia.

Stejně jako mnoho jiných zemí EU, Polsko nabízí levné nebo dokonce zdarma výuku studentům z EU. Pro zájemce o studium by mělo platit přímo na jejich zvolené polskou instituci. Varšavská univerzita, například poplatky mezi 1,300 libry a 2,500 liber ročně pro své jazykových kurzů angličtiny.

Univerzity pro titul bakaláře Polsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Polsko zde.

nalezené výsledky Filter

BA ve veřejné správě

Pawel Wlodkowic University College in Płock
BA
Říj 2021
Polština
Kampus

Absolventi získají potřebné znalosti v oblasti politických systémů, administrativních kompetencí a finanční politiky. Školíme odborníky, kteří dobře znají znalosti soudních, e ...

Čtěte více

BA v oboru národní bezpečnosti

Pawel Wlodkowic University College in Płock
BA
Říj 2021
Polština
Kampus

Absolventi získají znalosti a dovednosti potřebné k plnění administrativních úkolů souvisejících s bezpečností a krizovým řízením. Jsou připraveni na práci a služby v instituc ...

Čtěte více