BACHELORSTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Po třech až pěti letech studia budete mít možnost získat titul ve vybraném oboru. Tento titul, nazývaný také bakalář umění, zahrnuje obecné studie a informace v konkrétní oblasti v humanitních oborech, společenských vědách nebo výtvarném umění. Zahájení studijního programu obecně vyžaduje vysokoškolský diplom nebo rovnocenný certifikát.

Co je BA v oblasti řízení potravin a nápojů? Tento druh řízení se zabývá nejen tvorbou a distribucí potravin, ale také prostředím, ve kterém jsou potraviny přijímány. Oblasti zájmu jsou pohostinnost, logistika, chování spotřebitelů a bezpečnost potravin a výroba. Kurzy se také mohou zaměřit na globální řízení zdrojů ve vztahu k potravinám. Některé programy zahrnují praktické zkušenosti na farmě, ve výrobním závodě nebo v restauraci.

Během studijního programu řízení potravin a nápojů se můžete naučit různé užitečné dovednosti, jako je důvěra, vedení a organizace. S důvěrou můžete čelit obtížným situacím. Vedení vás může připravit na kariérní postup a organizace vám pomůže ušetřit čas a udržet si věrnost.

Náklady na získání bakalářského titulu závisí na tom, kde a jak dlouho budete studovat. Mezi další faktory patří náklady na knihu, poplatky za kurz, stravu a ubytování. Naplánujte svůj rozpočet o několik let dopředu, abyste se ujistili, že máte dostatek peněz na dokončení svého studia.

Kariéra, kterou můžete hledat v oblasti řízení potravin a nápojů, zahrnuje pozice z farmy na stůl pro spotřebitele. Při výrobě potravin můžete hledat kariéru správce farmy. Tam jsou také inženýři a odborníci na dopravu potřebovali dostat jídlo od farmy ke zpracování. V tomto okamžiku by práce mohla spočívat v tovární produkci, v hospodaření s potravinami nebo v rozpočtu na restaurace. Mezi další tituly, o které můžete požádat, patří odborník na výživu, posuzovatel kvality a analytik rizik.

Programy řízení potravin a nápojů existují ve více zemích po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

3 Výsledky v Management stravovacího úseku Filter

Bachelor of Arts in Culinary Arts (Culinary Arts Academy)

Swiss Education Group (SEG)
BA
05 Dub 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Náš bakalářský program propojuje praktické dovednosti s akademickými znalostmi, abyste získali podnikatelské know-how, které potřebujete k zahájení své budoucí kariéry. Prozko ...

Čtěte více

BABusiness - Foodservice řízení

Kendall College
BA
<
Denní studium
Kampus

Foodservice Správa Koncentrace poskytuje obchodní studentům solidní základy ve všech oblastech foodservice řízení a potravin souvisejících odvětvích, včetně operací ...

Čtěte více

Ba v managementu pohostinství (restaurace a řízení potravinářských služeb)

Kendall College
BA
<
Denní studium
<
3 roky
Kampus

V restauraci a Foodservice management koncentrace ročníkové práce se točí kolem ziskovosti, marketing a vývoj potravin a nápojů operací.

Čtěte více