Filter
Bachelor of Arts
Lotyšsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BA (Bachelor of Arts) je populární bakalářský titul, který poskytuje vzdělání nezbytné pro mnoho typů kariéry. BA také připravuje studenty pro pokročilé cest studia, jako je magisterského nebo doktorát.

Sociální vědy pomáhají studentům lépe pochopit interakce a systémy v lidské společnosti. Zahrnuté témata mohou zahrnovat, jak se komunity a populace skládají z vlád, vytvářejí zákony, rozvíjejí ekonomické systémy nebo jak rozhodují jednotlivci.

Lotyšsko oficiálně Lotyšská republika, je země v regionu Baltského moře severní Evropy. To je ohraničené na severu Estonska, na jihu Litvy, na východě Ruskem a na jihovýchodě Běloruska. Lotyši Baltského lidí, kulturně spojené s Litevci. Hlavním městem je Riga, které je domovem Lotyšské univerzity s více než 23.000 přihlášených studentů.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Společenské vědy, Lotyšsko

Ventspils University of Applied Sciences

Připravit odborníky na interkulturní komunikaci se znalostí cizích jazyků pro práci v orgánech EU a dalších mezinárodních organizacích; ... [+]

Přihlaste se zde a prozkoumejte své globální pracovní příležitosti!

Stanete se kvalifikovaným odborníkem na mezinárodní komunikaci pro mezinárodní obchodní subjekty, organizace, vládní instituce a instituce EU s vynikajícími znalostmi cizích jazyků.

Zajišťujeme atraktivní studia v dynamickém vyučovacím prostředí přizpůsobeném globálním ekonomickým, kulturním a sociálním potřebám a nejnovějším trendům.

Šance se učit tři jazyky: lotyština, ruština, němčina, francouzština nebo španělština!

Požadavky na přijetí: Všeobecné sekundární nebo odborné vzdělávání... [-]

Lotyšsko Ventspils
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině