Filter
Bachelor of Arts
Malta Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BA (Bachelor of Arts) je postsekundární stupeň, který lze získat na soukromé vysoké školy nebo veřejných vysokých školách. Program kombinuje obecné třídy s třídami, které připravují jednotlivce pro kariéru v oblasti jejich studia.

Kurzy v sociálních vědách připravují studenty k zapojení do lidské společnosti. Prostřednictvím kurzů, jako je ekonomie, politologie, antropologie, sociologie, historie a psychologie, mohou studenti lépe porozumět tomu, jak funguje svět kolem nich.

Malta je jižní evropské země ve Středozemním moři 80 km jižně od Sicílie a 333 km severně od Libye. Malta se vztahuje jen něco málo přes 316 km ², což je jeden z zemí na světě 's nejmenší a nejhustěji obydlený.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Společenské vědy, Malta

University of Malta

Jedním z nejoblíbenějších kurzů na University of Malta je BA (Hons), kterou nabízí jedna z největších fakult se studentskou populací v celkovém počtu přibližně 1300. Exis ... [+]

Jedním z nejoblíbenějších kurzů na University of Malta je BA (Hons), kterou nabízí jedna z největších fakult se studentskou populací v celkovém počtu přibližně 1300. Existuje šestnáct různých oblastí studia, a to:

Antropologické vědy, Klasika a archeologie, Angličtina, Francouzština, Geografie, Němec, Dějiny, Dějiny umění, Mezinárodní vztahy, Italština, Maltština, Orientální studia, Filozofie, Sociologie, Španělská a latinskoamerická studia a Překladatelství a tlumočnictví Umění. Další studijní obory, které spravují studijní plány, zahrnují komunikační studia, současné středomořské studie, knihovnické informace a archeologické studie, lingvistika, hudební studia, psychologie a divadelní studia.... [-]

Malta Valletta
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině