Filter
Bachelor of Arts
Nikaragua Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BA (Bachelor of Arts) je bakalářský titul, který připravuje studenty na kariéru ve svém zvoleném oboru. V závislosti na škole a programem, BA lze obvykle vydělal za tři až pět let.

Sociální vědy pomáhají studentům lépe pochopit interakce a systémy v lidské společnosti. Zahrnuté témata mohou zahrnovat, jak se komunity a populace skládají z vlád, vytvářejí zákony, rozvíjejí ekonomické systémy nebo jak rozhodují jednotlivci.

Nikaragua je stát ve Střední Americe. Nikaragua se zúčastnilo španělští dobyvatelé na počátku 16. století. Španělské školy a kurzy jsou k dispozici ve většině měst, zejména Granada. Podívejte se na konkrétní záznamy v místních průvodců, nebo jen zeptat, když jste 're tam.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Další studijní možnosti {v zemi}

2 Výsledky v Společenské vědy, Nikaragua

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Keiser University Latin American Campus

Bakalářský titul v psychologii nabízí rozmanité učební plán, který poskytuje široké vzdělání v mnoha aspektech lidského chování, duševních procesů, komunikace, výzkumu a ... [+]

Bakalář umění v psychologii

Bakalářský titul v psychologii nabízí rozmanité učební plán, který poskytuje široké vzdělání v mnoha aspektech lidského chování, duševních procesů, komunikace, výzkumu a psaní.

Kurzy zahrnují forenzní, sportovní a pozitivní psychologii, stejně jako tradiční kurzy potřebné pro přípravu studentů na postgraduální studium. Studentské učební cíle zahrnují aplikaci vědecké metody, vztah neurovědy k chování a aplikace etických a humánních postupů léčby ve výzkumných projektech.

Program Cíle Vysvětlete principy neurovědy, pokud jde o chování. Určete, co představuje použití etických a humánních postupů léčby, pokud jde o lidské chování. Rozvíjet psaní výzkumných dovedností v oblasti psychologie. Rozvíjet porozumění formátu APA a psaní v oblasti psychologie. Rozvíjet pochopení toho, jak se statistika a vědecká metoda používají v terénu. Schopnosti budete rozvíjet Odbornost v oblasti lidského chování a osobního a odborného pomáhání osobám. Mít pozitivní vliv a rozvíjet lidi ve své práci a v jejich životě. Být zprostředkovatelem změn a sebemocnění v jiných. Master abstraktní uvažování, flexibilita, tvořivost, úsudek a logické řešení problémů. Má otevřený přístup k tomu, aby zvládl situaci lidí s kritickým myšlením. ... [-]
Nikaragua San Marcos
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Keiser University Latin American Campus

Politický vědecký šéf zkoumá vládní politiky, procesy, politickou teorii a mezinárodní vztahy. Jedná se o rozsáhlý program, který představí studenty obecné studium politi ... [+]

Bakalář umění v politologii

Politický vědecký šéf zkoumá vládní politiky, procesy, politickou teorii a mezinárodní vztahy. Jedná se o rozsáhlý program, který představí studenty obecné studium politické vědy a je vhodný pro studenty, kteří chtějí zkoumat témata veřejné politiky, zahraničních věcí, práva, vlády a kampaně.

Program Cíle Rozvíjet pochopení rozdílů mezi různými vládními a hospodářskými systémy. Rozvíjet pochopení rámce nezbytného pro uplatnění politických, ekonomických, sociálních, historických, právních a filozofických základů na studium politických věd. Získejte porozumění stresorům, že populace, přírodní zdroje a environmentální otázky mají na politické rámce. Získejte pochopení politických teorií potřebných k analýze politických a politických akcí. Rozvíjet dovednosti v psaní, výzkumu a analýze. Schopnosti budete rozvíjet Analýza a pochopení různých aspektů vlády, mezinárodních vztahů, práva, historie a politiky. Příklady dovedností kritického myšlení. Vynikající psaní a slovní komunikační dovednosti. Schopnost dobře pracovat ve skupinách a oceňovat různé pohledy. Schopnost přizpůsobit se různým kulturám a prostředím. Schopnost řešit problémy. Pracujte dobře pod tlakem. ... [-]
Nikaragua San Marcos
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině