close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BA (Bachelor of Arts) je populární bakalářský titul, který poskytuje vzdělání nezbytné pro mnoho typů kariéry. BA také připravuje studenty pro pokročilé cest studia, jako je magisterského nebo doktorát. Kurzy v sociálních vědách připravují studenty k zapojení do lidské společnosti. Prostřednictvím kurzů, jako je ekonomie, politologie, antropologie, sociologie, histor… Čtěte více

BA (Bachelor of Arts) je populární bakalářský titul, který poskytuje vzdělání nezbytné pro mnoho typů kariéry. BA také připravuje studenty pro pokročilé cest studia, jako je magisterského nebo doktorát.

Kurzy v sociálních vědách připravují studenty k zapojení do lidské společnosti. Prostřednictvím kurzů, jako je ekonomie, politologie, antropologie, sociologie, historie a psychologie, mohou studenti lépe porozumět tomu, jak funguje svět kolem nich.

Rumunské vysokoškolským vysoce ceněné a uznávané v Evropě i mimo ni, nejnižší školné a bydlení nákladů v Evropě. Rumuni mají starou a bohatou historii, a to zejména v hlavním městě Bukurešti se svými 2 miliony lidí. Zahraniční studenti, kteří jsou ochotni ke studiu v Rumunsku lze použít buď na ministerstvo školství a výzkumu nebo do zvoleného rumunské univerzity, aby získali dopis o přijetí.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
University of Bucharest
Bukurešť, Rumunsko

Tříletý vysokoškolský program zaměřený na vzdělávání budoucích odborníků a vedení v evropských záležitostech a mezinárodních vztazích.

Tříletý vysokoškolský program zaměřený na vzdělávání budoucích odborníků a vedení v evropských záležitostech a mezinárodních vztazích. -
BA
Denní studium
3 roky
Angličtina
Zář 2020
Kampus
 
University of Bucharest
Bukurešť, Rumunsko

Všechny kurzy v rámci programu Bachelor of Arts in Political Science (SPE) jsou plně vyučovány a zkoumány v angličtině.

Všechny kurzy v rámci programu Bachelor of Arts in Political Science (SPE) jsou plně vyučovány a zkoumány v angličtině. -
BA
Denní studium
3 roky
Angličtina
Zář 2020
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde