BACC Hons / BCOM Hons v účetnictví

University of Johannesburg

Popis programu

Read the Official Description

BACC Hons / BCOM Hons v účetnictví

University of Johannesburg

BAccHons

Účelem této kvalifikace je rozvíjet intelektuální schopnosti a praktické dovednosti při získávání, analýzu, interpretaci a aplikaci účetních, auditu, finančního řízení a daňové principy v účetních a obchodních kontextech na postgraduální úrovni, stejně jako se připravuje na kariéru v účetní profese nebo dalšího vzdělávání v této oblasti. Student by měl být schopen uvažovat o jejich manažerských rozhodovacích procesů a aplikací na základě svých profesních hodnot a prazákladní poznání a pochopení principů účetnictví, auditu, finančního řízení a daňové, s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu účetní profese ,

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí být držitelem bakalářského oboru účetnictví nebo BCOM (účetnictví) míra akreditované South African Institute of Chartered Accountants (SAICA) (nové NSK úrovni 7 / Starý NSK úroveň 6) s celkovým průměrem 55% pro třetí moduly rok a sub-minimálně 55% v účetnictví 300.

Oddělení může požadovat ukončení přechodného programu by studenti měli není v souladu s pravidly přístupu týkající se konkrétního modulu. Konečné požadavky pro přijetí budou čas od času stanoví oddělení. Studenti se mohou opakovat program Honours jednou za předpokladu, že získá minimální průměr pro první pokus, který je nastaven oddělením.

BComHons v účetnictví

Účelem této kvalifikace je rozvíjet intelektuální a praktické dovednosti v analýze, interpretace a aplikace pokročilých účetnictví, řízení a kontroly a zdanění. Tento program bude připravovat studenty identifikovat a řešit pokročilé účetnictví, správu a kontrolu a zdanění v praxi. A konečně tento program bude připravovat studenty pro další studium v ​​účetnictví, řízení a kontroly a zdanění jako vědy.

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí být držitelem BCOM nebo Advanced Diploma a měly by mít odpovídající znalosti účetnictví, daně a správu a kontrolu na úrovni New NSK 7 / Starý NSK stupen 6. Oddělení může požadovat ukončení přechodného programu by studenti měli není v souladu s pravidly přístupu týkající se specifických znalostí modulu v oboru účetnictví, daně a správu a kontrolu. Konečné požadavky pro přijetí budou čas od času stanoví oddělení.

Kontaktní údaje

Ms Nicolene du Plooy
011 559 3059
nicolenedp@uj.ac.za

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
1 týden
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu