BBA v účetnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Yorkville University of Business Administration vybavila motivované jedince schopnostmi orientovat se a spravovat složité obchodní záležitosti, které jim pomáhají s nástroji pro dlouhodobý osobní a profesionální úspěch. Tento stupeň navazuje na předchozí zkušenosti studentů s přístupem Apply and Integrate, který zajišťuje solidní pochopení základních pojmů a způsob, jak je aplikovat v reálných situacích. Yorkville absolventi nastoupí na svou kariéru s plným repertoárem obchodních kompetencí, což jim umožní vstoupit na vedoucí pozice v rámci svého pracoviště a průmyslu. Absolventi Yorkville mají znalosti a odborné znalosti potřebné k tomu, aby vynikali ve své kariéře nebo absolvovali postgraduální práci, zatímco se účastní sítě motivovaných profesionálů z celého světa.

Nabízené stupně

Britská Kolumbie

Bakalář podnikového vedení

  • Specializace v účetnictví (online / on-campus)

Profesionální označení

Bakalář Business Administration General

Dokončení BBA General vám pomůže získat kredity na základě označení Chartered Professional Accountant (CPA) a kanadská asociace pro mzdy (CPA) schválila převod kreditů určitých kurzů BBA směrem k profesionálním certifikacím: Payroll Compliance Practitioner (PCP) a Certified Payroll Manager CPM).

Specializace v účetnictví

BBA ve specializaci Účetnictví je navržen tak, aby vám pomohl získat předběžná pověření nezbytná pro psaní zkoušky Chartered ProfessionalAccountant (CPA) a Kanadská asociace pro mzdy (CPA) schválila převod kreditů určitých kurzů BBA směrem k jejím profesionálním certifikacím: praxe v oblasti mzdové agendy (PCP) ) a certifikovaný mzdový manažer (CPM).

Doba trvání

Trvání: Jen 2,5 roku

Příjem: leden, duben, červenec a říjen

Výuka

Domácí studenti

Mezinárodní studenti

Na kampusu

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Yorkville University is a Canadian university with a national presence. With the aim to inspire and assist students in their personal and professional growth, Yorkville University offers professional, ... Čtěte více

Yorkville University is a Canadian university with a national presence. With the aim to inspire and assist students in their personal and professional growth, Yorkville University offers professional, practitioner-oriented programs in a supportive, collaborative and interactive learning community. Méně
Toronto , Vancouver , Fredericton + 2 Více Méně