Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Čína.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Čína.

Magistr

BBA, nebo Bachelor of Business Administration, je akademický úspěch propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit asi tři nebo čtyři roky ročníkové práce v dané disciplíně obchodní účely. BBAs často zvýšení možností jejich postupu a potenciál výdělku.

Ministerstvo školství běží vzdělání v Číně. Vláda často poskytuje částečnou finanční prostředky pro vysokoškolské vzdělávání v technických a veřejných vysokých škol. Čínská vláda rovněž vyvinula Studijní program, který umožňuje tyto studenty s odbornou kvalifikací živit své nadání.

Zatímco v jihozápadní Číně, myslím, že Chengdu jako ideální oblasti založit své vyšší cíle vzdělávání. Některé z největších ústavů a ​​univerzit se zde nacházejí, a studenti mají vysoké šance na vyniknout v tomto dobře řízenému center. Vzdělávání v této oblasti jistě přinesl významné změny.

Univerzity pro titul bakaláře Čína. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Čína zde.

Čtěte více

Bakalářská Sup'est - BBA

ICN Business School
Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Čína Chengdu, Sichuan

ICN Bakalářský SUP'EST Studijní je program, který umožňuje studentům získat: Základy managementu podniků (ekonomika, právo, IT, účetnictví, management ...), Principal prodeje "nástroje, komunikace a marketingu, a silný znalosti obecně kultura. [+]

Připojte se k programu ICN Bachelor SUP'EST, studium v ​​Nancy-Metz (Francie) nebo v Norimberku (Německo)!

ICN Bakalářský SUP'EST Studijní je program, který umožňuje studentům získat: Základy managementu podniků (ekonomika, právo, IT, účetnictví, management ...), Principal prodeje "nástroje, komunikace a marketingu, a silný znalosti obecně kultura.

Titul uděluje: ICN Bakalářský SUP'EST Stupeň - Stupeň schválila francouzská vláda.

Ministerstvo vysokého školství víza schválení: ICN Business School je oprávněn Ministerstvem vysokého školství a výzkumu udělit titul bakalář úspěšným absolventům jeho 3 roky po Baccalaureate programu ICN bakalářské SUP'EST. ... [-]