Filter
Obchodní administrativa
Francie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BBA, nebo Bachelor of Business Administration, je akademický úspěch propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit asi tři nebo čtyři roky ročníkové práce v dané disciplíně obchodní účely. BBAs často zvýšení možností jejich postupu a potenciál výdělku.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Administrativa, Francie

International Institute of Paris

V tomto konkurenčním a náročném obchodním světě Mezinárodní institut programy Paris nabízí zrychlený, vysoce náročný proces učení, který vybavuje studenty a účastníky s . ... [+]

BBA V tomto konkurenčním a náročném obchodním světě Mezinárodní institut v Paříži programy nabízejí zrychlenou, velmi náročný proces učení, který vybavuje studenty a účastníkům znalosti a dovednosti potřebné pro úspěch na nejvyšší úrovni právní praxi v mezinárodním prostředí. Posláním našich bakalářských programů je vytvořit junior manažery a provozní v oblasti mezinárodního obchodu, program se odehrává 3 roky po maturitě. Tento program přináší mezinárodní diplom akreditovaný francouzskou vládou ...

[-]
Francie Paris
Září 2019
Denní studium
Kombinované
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině