Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Afghánistán.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Afghánistán.

Magistr

BBA, také známý jako bakalář Business Administration, je akademický úspěch, který naznačuje, znalosti v oblasti podnikání a obchodu. Většina programů BBA trvat asi tři nebo čtyři roky úspěšně dokončit.

Vysokoškolské vzdělání v Afghánistánu je vysoce ceněn. Kraj má vedoucí projektu pro vysokoškolské vzdělávání, jehož cílem je podporovat mezinárodní partnerství v oblasti vzdělávání a výzkumu. Existují také různé center, které byly americké primární vědecké a kulturní vztahy s Afghánistánem. Non-občané studovat geografii země a kultury velmi snadno.

Kábul je starobylé město, neustále bojoval přes všechny v regionu velkých říší a náboženství. Známý ve starověku jako Kabura později přejmenovaný Parapamisidae které Bactrian Řeků, kteří vybudovali město tady. Kábul se stal městem buddhistické éry Kushan, s indickými hinduisty a muslimy s arabskými expanze z východu.

Univerzity pro titul bakaláře Afghánistán. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Afghánistán zde.

Čtěte více

Bakalář Business Administration

American University of Afghanistan
Campus forma Denní studium May 2018 Afghánistán Kábul

Katedra podnikového poskytuje studentům s teorií a konceptů týkajících se mezinárodních, prvotřídní obchodní praktiky.Oddělení se snaží postgraduálních studentů, kteří budou [+]

Bachelor of Business Administration

&nbsp

Katedra podnikového poskytuje studentům s teorií a konceptů týkajících se mezinárodních, prvotřídní obchodní praktiky. Oddělení se snaží absolvovat studenty, kteří budou konkurenceschopné v domácích i mezinárodních firem, a které mohou úspěšně pokračovat ve studiu na postgraduální úrovni.

Cíle, učební plán a učební metodiky katedry jsou navrženy tak, aby studentům

&nbsp

1) pevný základ v příslušných oblastech znalostí na úrovni mezinárodních osvědčených postupů;

2) do hloubky zavedení v jedné disciplíně (účetnictví, finance, nebo management); ... [-]