Filter
Obchodní administrativa
Bangladéš Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Bangladéš.

BBA, což je zkratka pro Bachelor of Business Administration, je akademický titul uděluje těm, kteří skutečně dokončit asi tři nebo čtyři roky pečlivého ročníkové práce v podniku nebo obchodu související disciplíny.

Bangladéš má regulační orgán s názvem Univerzita grantová komise Bangladéše, který dohlíží 34 veřejných vysokých škol a 60 soukromých vysokých škol. To 's hlavním cílem je zajistit, aby vzdělávací instituce poskytovat kvalitní vzdělání. Oni také zajistí, že student kultura je respektováno ve všech vyšších vzdělávacích institucí.

Univerzity pro titul bakaláře Bangladéš. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Bangladéš zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Canadian University of Bangladesh

Na bakalářské úrovni, škola nabídne Bachelor of Business Administration (BBA), čtyřletý program, který připravuje studenty vyniknout v náročných podnikových prostředích n ... [+]

School of Business si klade za cíl vyrábět vysoce kvalitní absolventy, kteří budou schopni umístit se v top zařadil pozicích v místních i nadnárodních společností. Škola nabízí jak vysokoškoláka a postgraduální programy.

Na bakalářské úrovni, nabízí škola Bachelor of Business Administration (BBA), Čtyřletý program, který připravuje studenty vyniknout v náročných podnikových prostředích nebo ve vyšších akademických studií. School of Business v sobě spojuje osvědčené postupy z akademické sféry a průmyslu do a snaží se předat současné obchodní praktiky do svých absolventů.

POŽADAVKY NA PŘIJETÍ Minimální GPA 2,5 jak v SSC a HSC vyšetření nebo ekvivalent Nebo alespoň jeden GPA 2,00 ale celkový GPA 6.00 v SSC a HSC, Nebo O'Level u 5 pacientů s minimální GPA 2,50 A'Level ve 2 pacientů s minimální GPA 2,00 (A = 5, b = 4, c = 3, D = 2, E = 1) Nebo průměru 450 značky z 800 v GED s pěti předmětů (pod 410 v každém předmětu není povoleno) Nebo synové / dcery bojovníků za svobodu s celkovým GPA 5,00 v SSC a HSC. struktura programu ... [-]
Bangladéš Dhaka
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině