Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Bangladéš.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Bangladéš.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) stupně se uděluje studentům, kteří dokončí studium rok kurzu čtyři na plný úvazek na univerzitě. Předmětem koncentrace studované pro tento stupeň se vztahují ke světu obchodu a podnikání.

Bangladéš patří mezi země se starou, ale kvalitní systém vysokého školství. V zemi je 50 veřejných vysokých škol zařízení a více než 100 soukromých institucí. To má nejen umožnil vyšší vzdělání, aby byly přístupné, ale také zvýšila úroveň kvality.

Univerzity pro titul bakaláře Bangladéš. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Bangladéš zde.

Čtěte více

Bakalář Business Administration

Canadian University of Bangladesh
Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Bangladéš Dhaka

Na bakalářské úrovni, škola nabídne Bachelor of Business Administration (BBA), čtyřletý program, který připravuje studenty vyniknout v náročných podnikových prostředích nebo ve vyšších akademických studií. [+]

School of Business si klade za cíl vyrábět vysoce kvalitní absolventy, kteří budou schopni umístit se v top zařadil pozicích v místních i nadnárodních společností. Škola nabízí jak vysokoškoláka a postgraduální programy.

Na bakalářské úrovni, nabízí škola Bachelor of Business Administration (BBA), Čtyřletý program, který připravuje studenty vyniknout v náročných podnikových prostředích nebo ve vyšších akademických studií. School of Business v sobě spojuje osvědčené postupy z akademické sféry a průmyslu do a snaží se předat současné obchodní praktiky do svých absolventů.

POŽADAVKY NA PŘIJETÍ Minimální GPA 2,5 jak v SSC a HSC vyšetření nebo ekvivalent Nebo alespoň jeden GPA 2,00 ale celkový GPA 6.00 v SSC a HSC, Nebo O'Level u 5 pacientů s minimální GPA 2,50 A'Level ve 2 pacientů s minimální GPA 2,00 (A = 5, b = 4, c = 3, D = 2, E = 1) Nebo průměru 450 značky z 800 v GED s pěti předmětů (pod 410 v každém předmětu není povoleno) Nebo synové / dcery bojovníků za svobodu s celkovým GPA 5,00 v SSC a HSC. struktura programu ... [-]