Filter
Obchodní administrativa
Kanada Quebec Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Student získává Bachelor of Business Administration (BBA) stupně po dokončení nezbytných studií týkajících se podnikání a obchodu. To obvykle trvá čtyři roky na plný úvazek zápisu vydělat tento typ míry.

Obchodní studie poskytují prazákladní vzdělávání pro studenty, kteří chtějí pracovat v nějaké funkci podnikání. K dispozici na univerzitách a obchodních školách po celém světě, se studenti naučí základy pro obchodníky, jako jsou finance a řízení. 

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Quebec

Bishop's University

Williams School of Business nabízí tři různé 4-leté programy (3-leté pro studenty Cegep): bakalář Business Administration (BBA), bakalář umění (BA) se specializací v obor ... [+]

Pojďme pracovat!

Williams School of Business nabízí tři různé 4-leté programy (3-leté pro studenty Cegep): bakalář Business Administration (BBA) , bakalář umění (BA) se specializací v oboru podnikání a bakalář umění (BA) s vedením v managementu .

BBA nabízí nejrozsáhlejší přístup k podnikovým studiím se 4 koncentracemi (účetnictví, finance, globální management)

Studenti si také mohou vybrat obecný obchodní tok a navrhnout si vlastní cestu. BA Major in Business je ideální pro ty, kteří chtějí mít silné kvantitativní a kvalitativní chápání podnikání, ale také by chtěli zkombinovat své obchodní studie s majorem v jiném předmětu, i když tento poslední ročník není povinný.... [-]

Kanada Sherbrooke
Září 2020
Angličtina
Kombinované
4 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině