Filter
Obchodní administrativa
Kanada Quebec Sherbrooke Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Student získává Bachelor of Business Administration (BBA) stupně po dokončení nezbytných studií týkajících se podnikání a obchodu. To obvykle trvá čtyři roky na plný úvazek zápisu vydělat tento typ míry.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

Kanada je nejlepší země sledovat své vysokoškolské vzdělání, pokud jste osoba interaktivní. Téměř každá etnická skupina je zastoupena v Kanadě tak to 'sa multikulturní společnosti. Jazyková bariéra není problém pro zahraniční studenty jako Kanada je považována svět 's vedoucí na jazykové vzdělávání.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Sherbrooke

Bishop's University

Williams School of Business nabízí tři různé 4-leté programy (3-leté pro studenty Cegep): bakalář Business Administration (BBA), bakalář umění (BA) se specializací v obor ... [+]

Pojďme pracovat!

Williams School of Business nabízí tři různé 4-leté programy (3-leté pro studenty Cegep): bakalář Business Administration (BBA) , bakalář umění (BA) se specializací v oboru podnikání a bakalář umění (BA) s vedením v managementu .

BBA nabízí nejrozsáhlejší přístup k podnikovým studiím se 4 koncentracemi (účetnictví, finance, globální management)

Studenti si také mohou vybrat obecný obchodní tok a navrhnout si vlastní cestu. BA Major in Business je ideální pro ty, kteří chtějí mít silné kvantitativní a kvalitativní chápání podnikání, ale také by chtěli zkombinovat své obchodní studie s majorem v jiném předmětu, i když tento poslední ročník není povinný.... [-]

Kanada Sherbrooke
Září 2020
Angličtina
Kombinované
4 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině