Filter
Obchodní administrativa
Lotyšsko Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Aby si vydělal Bachelor of Business Administration (BBA), je třeba typicky zapsat v prezenční formě studia na čtyři roky a soustředit se na konkrétní oblasti podnikání nebo obchodu. Obecné kurzy vztahující se k Small Business Act jako základ BBA studijních programů.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Lotyšsko oficiálně Lotyšská republika, je země v regionu Baltského moře severní Evropy. To je ohraničené na severu Estonska, na jihu Litvy, na východě Ruskem a na jihovýchodě Běloruska. Lotyši Baltského lidí, kulturně spojené s Litevci. Hlavním městem je Riga, které je domovem Lotyšské univerzity s více než 23.000 přihlášených studentů.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Lotyšsko

Baltic International Academy

Program: Business Administration (BA) Typ: Kompletní studijní program ... [+]

Program: Business Administration (BA) Typ: Kompletní studijní program Titul má být dosaženo: 2. Úroveň Professional vysokých školách Délka: Na plný úvazek - 4 roky (8 termíny) Jazyk: English Poplatek za rok : * 1700 EUR (pro studenty z EU) / 2500 EUR (pro studenty ze zemí mimo EU) * Další informace : Platba za kolej začíná na 165 EUR. Další informace nebo žádost o program se obraťte na přijímací výbor nebo na webovou stránku.

Osnovy

Blok A: Disciplíny všeobecného a odborného oboru (minimálně 84 ECTS)

Algebra pro pokročilé Logika a rétorika psychologie Informatics sociologie FILOZOFIE Faultace pedagogiky Výzkum a studium teorie a metodologie práce Věda práva a pracovního práva Obchodní cizí jazyk Mikroekonomie Technologie marketingové komunikace Projektové řízení Makroekonomie marketing řízení Ekonomika podniku Obecná statistika a statistika firmy Teorie pravděpodobnosti a matematická statistika ... [-]
Lotyšsko Riga
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
8 - 9 semestry
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině