Filter
Obchodní administrativa
Lotyšsko Riga Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BBA, nebo Bachelor of Business Administration, je akademický označení propůjčený na studenty, kteří úspěšně dokončí asi čtyři roky na plný úvazek ročníkové práce v podniku a program commerce účely. BBAs je známo, že zvýšení možností.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Lotyšsko oficiálně Lotyšská republika, je země v regionu Baltského moře severní Evropy. To je ohraničené na severu Estonska, na jihu Litvy, na východě Ruskem a na jihovýchodě Běloruska. Lotyši Baltského lidí, kulturně spojené s Litevci. Hlavním městem je Riga, které je domovem Lotyšské univerzity s více než 23.000 přihlášených studentů.

Riga je nejen největším městem Lotyšska, ale také obchodní centrum a vytvářející příjmy. Riga mají velký kulturní dědictví Lotyšska, navíc, toto město vlastní mnoho vzdělávací platformy. Tyto platformy slouží všechny oblasti vzdělávacího země z technického podnikatelských institucí.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Riga

Baltic International Academy

Program: Business Administration (BA) Typ: Kompletní studijní program ... [+]

Program: Business Administration (BA) Typ: Kompletní studijní program Titul má být dosaženo: 2. Úroveň Professional vysokých školách Délka: Na plný úvazek - 4 roky (8 termíny) Jazyk: English Poplatek za rok : * 1700 EUR (pro studenty z EU) / 2500 EUR (pro studenty ze zemí mimo EU) * Další informace : Platba za kolej začíná na 165 EUR. Další informace nebo žádost o program se obraťte na přijímací výbor nebo na webovou stránku.

Osnovy

Blok A: Disciplíny všeobecného a odborného oboru (minimálně 84 ECTS)

Algebra pro pokročilé Logika a rétorika psychologie Informatics sociologie FILOZOFIE Faultace pedagogiky Výzkum a studium teorie a metodologie práce Věda práva a pracovního práva Obchodní cizí jazyk Mikroekonomie Technologie marketingové komunikace Projektové řízení Makroekonomie marketing řízení Ekonomika podniku Obecná statistika a statistika firmy Teorie pravděpodobnosti a matematická statistika ... [-]
Lotyšsko Riga
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
8 - 9 semestry
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině