BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalář Business Administration (BBA) stupně se uděluje studentům, kteří dokončí studium rok kurzu čtyři na plný úvazek na univerzitě. Předmětem koncentrace studované pro tento stupeň se vztahují ke světu obchodu a podnikání.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

25 Výsledky v Obchodní podnikání, Severní Amerika Filter

Bachelor of Business Administration

UQAR
Kampus Denní studium Kombinované 42 - 48 měsíce Leden 2020 Kanada Rimouski Levis + 2 více

Program Bachelor of Business Administration školí budoucí manažery, aby převzali strategické role v organizacích, které se neustále vyvíjejí.

Bakalář podnikového vedení

Reinhardt University - Online Programs
Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké Waleska

Slyšíme znovu a znovu od našich studentů, že dosáhli své kariéry ve slepé uličce, protože jim chybí titul. Reinhardtovo online vzdělání vám pomůže překonat tuto bariéru a posunout vaši kariéru. Vyberte si z Associate of Business Administration nebo Bachelor of Business Administration.

Bakalář Business Administration

Memorial University, Grenfell Campus
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Kanada Rohový potok + 1 více

Program podnikové správy v Grenfell Campus, Pamětní univerzita se zaměřuje na vědu a umění řídit lidi k výrobě zboží a služeb.

Bakalář Business Administration

Siena Heights University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Adrian Jackson Battle Creek Benton Harbor Monroe Southfield + 6 více

Bakalářský titul Business Administration z univerzity Siena Heights Vám otevře mnoho typů pracovních příležitostí. S důrazem na komunikaci a etiku Siena Heights University se můžete s jistotou rozhodnout, že začnete novou kariéru nebo že se vaše práce v oblasti podnikání dostane na další úroveň.

Bachelor of Business Administration: všeobecné obchodní - mezinárodní obchod track

Turner College - Columbus State University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Columbus + 2 více

BBA General Business - International Business (IB) track poskytuje studentům znalosti, dovednosti a zkušenosti nezbytné pro úspěšnou kariéru v globálním podnikatelském prostředí.

Bachelor of Science v oboru Business Administration

Humboldt International University
Online forma Kombinované 43 měsíce Září 2020 Spojené státy americké USA online

Účelem Bachelor of Sciences v podnikání je přispět ke vzdělávání žáků s všeobecných znalostí podnikání a ve specifických oblastech marketingu a mezinárodního obchodu, aby vypracovala nezbytné schopnosti a dovednosti, aby byly efektivní lídři v podnikatelském světě dnes. Existují tři hlavní koncentrace v programu BSB.

Stupně v oboru Business Administration

UTH Florida University
Online forma Denní studium Kombinované 3 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Tampa + 1 více

Bakalář v oboru Business Administration klade zvláštní důraz na funkcích obecně řízení, rozhodování a navíc v oblasti financí, marketingu a mezinárodního obchodu mezi ostatními.

Staří mládenci v oboru Business Administration - online

Provo College
Online forma Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Provo

Získejte vaše podnikání stupeň on-line. Obchodní správa Titul z Provo College vás připraví na kariéru v obchodním managementu, maloobchodu, zákaznický servis, prodej, marketing nebo správy. V našem rychle-chodil po kurzech, budete mít nyní pohodlí vydělávat přičemž vaše kurzy on-line, zatímco ještě příjmu vzdělávací příležitosti, která bude rozvíjet své dovednosti v oboru Business Administration ...

On-line bakalářského obchodní administrativa studijní program

Abraham Lincoln University
Online forma Kombinované 8 semestry Září 2020 Spojené státy americké Los Angeles

Cílem naší bakalářský titul v oboru Business Administration je připravit studenty pro správu entry-level pozice v obchodu, průmyslu a neziskových organizací. Program poskytuje foundational zázemí pro studenty, kteří se snaží získat vysokou úroveň znalostí z široké základny obchodní koncepty vytvářet řešení současných obchodních problémů ...

Bakalář v oboru Business Administration

University Of Wisconsin - Green Bay
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Spojené státy americké Green Bay + 1 více

Oba Business Administration major a minor jsou interdisciplinární. "Interdisciplinární" znamená, že zatímco obchodní administrativa studenti studují konkrétní předmět (např finance, všeobecné obchodní, řízení lidských zdrojů, management, marketing), ale také zkoumat, jak to souvisí s dalšími subjekty a čerpat informace z různých oborů pro řešení obchodních problémů.

bakalář Business Administration - zrychlení

Anderson University South Carolina
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Anderson Kolumbie Ibagué Greenville + 4 více

Bakalář Business stupně správy připravuje absolventy, v non-tradiční prostředí, se základními nástroji potřebnými k dosažení úspěchů v podnikání everchanging

bakalář oboru Business Administration (BBA) programu

University of Michigan-Flint, School of Management
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Pazourek + 1 více

Studenti jsou přijímáni do programu BBA již v jejich prvním ročníku. Kromě toho, School of Management má řadu artikulace dohod s komunitních škol, které usnadňují přenos kreditů.

Bakalář Business Administration - BBA (Online)

Aston American University
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Honolulu + 1 více

Program Bachelor of Arts in Business Administration (BBA) je profesionálně zaměřený stupeň určený k produkci absolventů, kteří mají praktické znalosti a související kritické myšlení dovednosti požadované v dnešním konkurenčním obchodním světě.

Bakalář umění v obchodní administrativě

California Southern University
Online forma Denní studium Kombinované 4 - 6 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Costa Mesa + 1 více

CalSouthern je bakalářský program Business Administration (BBA) je navržen tak, aby vám poskytl znalosti a praktické dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním náročném, konkurenčním a technologicky orientovaném podnikatelském prostředí.

Bakalář ekonomické správy (částečný úvazek)

Mantissa College
Kampus Kombinované 2 roky Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Spojené státy americké Fullerton + 2 více

Kurz Bachelor of Business Administration (BBA) je nabízen ve spolupráci s Paris Graduate School of Management, Francie (PGSM). Tento program připraví kandidáta na začátek profesionální kariéry v oblasti podnikové správy nebo řízení podniku. Tento kurz pomohl mnoha studentům analyzovat a hodnotit dovednosti v reálném životě pro jakékoliv pracovní situace nebo prostředí, které mohou být v budoucnu součástí.