Filter
Obchodní administrativa
Spojené státy americké Wisconsin Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Aby si vydělal Bachelor of Business Administration (BBA), je třeba typicky zapsat v prezenční formě studia na čtyři roky a soustředit se na konkrétní oblasti podnikání nebo obchodu. Obecné kurzy vztahující se k Small Business Act jako základ BBA studijních programů.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Wisconsin

University Of Wisconsin - Green Bay

Oba Business Administration major a minor jsou interdisciplinární. "Interdisciplinární" znamená, že zatímco obchodní administrativa studenti studují konkrétní předmět (na ... [+]

Rozvoj vás jako obsazené studujícího, takže se stal profesionálním vůdce je to, co děláme. Cofrin School of Business je zaměřen na přípravu vám za profesionální úspěch prostřednictvím kurzu, stáží a odborných akcí rozvoje. Vydělávat si titul vás připraví pro konkurenceschopnou, respektoval kariéry a jakou cestu si zvolíte, je jen na vás!

Austin E. Cofrin School of Business nabízí tituly zaměřené na pomoc jednotlivcům zasnoubila studentům a odborné vůdce v rámci širší oblasti Northeast Wisconsin a mimo ni. Snažíme se o jedince, kteří vyhledávají zapojení vzdělávacích příležitostí, profesionální úspěch a inovativní obchodní řešení.... [-]

Spojené státy americké Green Bay
Září 2019
Angličtina
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině