Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Design

Svět byznysu se neustále vyvíjí a mění, takže je ideální pro ty, kteří průmyslu získali titul bakalář Business Administration. Tento typ stupně poskytuje absolventům důkladné pochopení toho, co to znamená být lídrem a zaměřit se na vrcholu.

Co je to BBA v designu? Tento stupeň se skládá z mnoha různých oblastech studia, což vede k všestrannému skillset které mohou být použity v mnoha různých průmyslových odvětvích. Tří až čtyřletých oborů jsou určeny tak, aby absolventi znalosti nezbytné k měnící se překlenout propast mezi obchodními a uměleckých světů. Zatímco specifické požadavky se liší v závislosti na zvolené instituci, mnoho programů požadovat, aby studenti absolvovat kurzy v matematice, marketing, grafický design, webdesign a reklama.

Tam je obrovský důraz na vizuální v dnešní 's světě, a stupeň v designu umožňuje absolventům využít jejich uměleckých dovedností v kombinaci s administrativním know-how.V mnoha případech je nutné bakalářský 's titul pro zaměstnanost a může také vést k vyšším platem. Komplexní stupeň, jako je BBA v oblasti designu, může ukázat jako ještě cennější pro zaměstnavatele.

Náklady spojené s plněním designérský stupeň může lišit v závislosti na několika různých faktorů. Instituce volby, jeho umístění a typ výuky vše může hrát roli v tom, jak se bude hodně školné stát. To je nejlepší se obrátit na školu přímo pro přesné odhady nákladů.

Po získání bakalářského 's titul v oboru designu, mnoho absolventů vstup do pracovního procesu jako ředitelů merchandising, reklamy a uvádění na trh. Kombinace podnikání a konstrukce umožňuje mnoho absolventů najít zaměstnání jak ve veřejném i soukromém sektoru v široké škále profesí. Někteří si dokonce vybrat, aby samostatně výdělečně činné.

Zájemci o prosazování své vzdělání by měl zvážit online programy.Vydělávat BBA v designu z pohodlí svého domova, je zcela možné, a je zvláště vhodný pro ty, kteří nejsou nachází v blízkosti univerzity. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě. 

 

Čtěte více

Bachelor of Business Administration (BBA) in Visual Studies

LIM College
Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké New York

In this hands-on studio program that emphasizes the development of visual and technological skills, you’ll cultivate your creativity combining it with practical business know-how in both physical and digital spaces. [+]

In this hands-on studio program that emphasizes the development of visual and technological skills, you’ll cultivate your creativity combining it with practical business know-how in both physical and digital spaces. The knowledge and skills you acquire can be applied in a variety of visual careers across a broad range of creative industries.

Some of the Courses You Can Take Visual Communications Color and Design Digital Design Visual Presentation and Identity Three-Dimensional Space Design Digital Photography and Imaging Some of the Careers You Could Pursue Digital Design and Photography Visual Merchandising and Display Visuals for Social Media Interior and Home Concepts Photo Styling and Set Design Visuals for Event Planning [-]