Filter
Obchodní administrativa
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Svět byznysu se neustále vyvíjí a mění, takže je ideální pro ty, kteří průmyslu získali titul bakalář Business Administration. Tento typ stupně poskytuje absolventům důkladné pochopení toho, co to znamená být lídrem a zaměřit se na vrcholu.

Co je to BBA v designu? Tento stupeň se skládá z mnoha různých oblastech studia, což vede k všestrannému skillset které mohou být použity v mnoha různých průmyslových odvětvích. Tří až čtyřletých oborů jsou určeny tak, aby absolventi znalosti nezbytné k měnící se překlenout propast mezi obchodními a uměleckých světů. Zatímco specifické požadavky se liší v závislosti na zvolené instituci, mnoho programů požadovat, aby studenti absolvovat kurzy v matematice, marketing, grafický design, webdesign a reklama.

Tam je obrovský důraz na vizuální v dnešní 's světě, a stupeň v designu umožňuje absolventům využít jejich uměleckých dovedností v kombinaci s administrativním know-how.V mnoha případech je nutné bakalářský 's titul pro zaměstnanost a může také vést k vyšším platem. Komplexní stupeň, jako je BBA v oblasti designu, může ukázat jako ještě cennější pro zaměstnavatele.

Náklady spojené s plněním designérský stupeň může lišit v závislosti na několika různých faktorů. Instituce volby, jeho umístění a typ výuky vše může hrát roli v tom, jak se bude hodně školné stát. To je nejlepší se obrátit na školu přímo pro přesné odhady nákladů.

Po získání bakalářského 's titul v oboru designu, mnoho absolventů vstup do pracovního procesu jako ředitelů merchandising, reklamy a uvádění na trh. Kombinace podnikání a konstrukce umožňuje mnoho absolventů najít zaměstnání jak ve veřejném i soukromém sektoru v široké škále profesí. Někteří si dokonce vybrat, aby samostatně výdělečně činné.

Zájemci o prosazování své vzdělání by měl zvážit online programy.Vydělávat BBA v designu z pohodlí svého domova, je zcela možné, a je zvláště vhodný pro ty, kteří nejsou nachází v blízkosti univerzity. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě. 

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Design

LIM College

V tomto praktickém studiovém programu, který klade důraz na rozvoj vizuálních a technologických dovedností, budete kultivovat svou kreativitu a kombinovat ji s praktickým ... [+]

V tomto praktickém studiovém programu, který klade důraz na rozvoj vizuálních a technologických dovedností, budete kultivovat svou kreativitu a kombinovat ji s praktickým obchodním know-how ve fyzickém i digitálním prostoru. Znalosti a dovednosti, které získáte, lze uplatnit v různých vizuálních profesích napříč širokou škálou kreativních odvětví.

Některé kurzy, které si můžete vzítVizuální komunikaceBarva a designDigitální designVizuální prezentace a identitaTrojrozměrný prostorový designDigitální fotografie a zobrazováníNěkteré z kariér jste mohli usilovatDigitální design a fotografieVizuální Merchandising a Display Visuals pro ... [-]
Spojené státy americké New York
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině