Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Filipíny.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Filipíny.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) stupně se uděluje studentům, kteří dokončí studium rok kurzu čtyři na plný úvazek na univerzitě. Předmětem koncentrace studované pro tento stupeň se vztahují ke světu obchodu a podnikání.

Filipíny, oficiálně známá jako Filipínské republiky, je suverénní stát v jihovýchodní Asii, v západní části Tichého oceánu. Angličtina je jedním z úředních jazyků Filipín a je povinný předmět ve všech školách.

Manila, hlavní a druhé největší město v zemi, je myšlenka být země 's ekonomické, politické, sociální a kulturní centrum. Na druhou stranu, město je obydlí do škol zemí top, vysokých školách, na univerzitách a vzdělávacích středisek. Tyto instituce nabízejí cenově dostupné vzdělání pro studenty.

Univerzity pro titul bakaláře Filipíny. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Filipíny zde.

Čtěte více

Bachelor Of Science V Oboru Business Administration

Mapúa Institute of Technology
Campus forma Denní studium November 2018 Filipíny Manila

Tento program je navržen tak, aby vybavit studenty s příslušným postojem a schopností vyniknout jako obchodní profesionály [+]

Tento program je navržen tak, aby vybavit studenty s příslušným postojem a dovedností vynikají jako obchodní profesionály a / nebo podnikatele.

Studenti budou mít na výběr ze dvou (2) stopy na jejich hlavní: Marketing Management a obecného managementu.

Absolventi tohoto programu se očekává, že bude adept na hledání podnikatelských příležitostí, při správě úloh a lidí, a za použití kvantitativních metod, které jsou užitečné pro dosažení cílů organizace.

Mise

ETYSBM se zavázala k rozvoji studenta, aby se stal nástrojem pro růst a vývoj v zemi. MIT-YSBM se zdokonalovat dovednosti a rozvíjet osobnost svých studentů tak, že se stanou agenty pozitivní změny v podnikatelské komunity a společnosti obecně.... [-]