Filter
Obchodní administrativa
Filipíny Manila Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Filipíny.

BBA, také známý jako bakalář Business Administration, je akademický úspěch, který naznačuje, znalosti v oblasti podnikání a obchodu. Většina programů BBA trvat asi tři nebo čtyři roky úspěšně dokončit.

Filipíny, oficiálně známá jako Filipínské republiky, je suverénní stát v jihovýchodní Asii, v západní části Tichého oceánu. Angličtina je jedním z úředních jazyků Filipín a je povinný předmět ve všech školách.

Manila, hlavní a druhé největší město v zemi, je myšlenka být země 's ekonomické, politické, sociální a kulturní centrum. Na druhou stranu, město je obydlí do škol zemí top, vysokých školách, na univerzitách a vzdělávacích středisek. Tyto instituce nabízejí cenově dostupné vzdělání pro studenty.

Univerzity pro titul bakaláře Filipíny. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Filipíny zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Mapúa Institute of Technology

Tento program je navržen tak, aby vybavit studenty s příslušným postojem a schopností vyniknout jako obchodní profesionály ... [+]

Tento program je navržen tak, aby vybavit studenty s příslušným postojem a dovedností vynikají jako obchodní profesionály a / nebo podnikatele.

Studenti budou mít na výběr ze dvou (2) stopy na jejich hlavní: Marketing Management a obecného managementu.

Absolventi tohoto programu se očekává, že bude adept na hledání podnikatelských příležitostí, při správě úloh a lidí, a za použití kvantitativních metod, které jsou užitečné pro dosažení cílů organizace.

Mise

ETYSBM se zavázala k rozvoji studenta, aby se stal nástrojem pro růst a vývoj v zemi. MIT-YSBM se zdokonalovat dovednosti a rozvíjet osobnost svých studentů tak, že se stanou agenty pozitivní změny v podnikatelské komunity a společnosti obecně.... [-]

Filipíny Manila
Listopad 2019
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině