Filter
Obchodní administrativa
Finsko Hämeenlinna Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Finsko.

BBA, nebo Bachelor of Business Administration, je akademický úspěch propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit asi tři nebo čtyři roky ročníkové práce v dané disciplíně obchodní účely. BBAs často zvýšení možností jejich postupu a potenciál výdělku.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Být doma do středověkého hradu Hame, Hämeenlinna zbytky v centru provincie Hamé, což je historická oblast ve Finsku. Město má téměř 70000 obyvatel.

Univerzity pro titul bakaláře Finsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Finsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

HAMK nabízí rozsáhlé bakalářské studium v ​​oboru Business Administration v oblasti ICT - pracuje na praktické technologii s nádechem současného podnikání. ... [+]

Obsah aplikací pro počítačové aplikace

HAMK nabízí rozsáhlé bakalářské studium v ​​oboru Business Administration v oblasti ICT - pracuje na praktické technologii s nádechem současného podnikání.

Rozsah bakalářského titulu Business Administration, Computer Applications, je 210 kreditů a je dokončen za 3,5 roku.

3,5letý studijní program

Základní studijní kompetence v oblasti počítačových aplikací zahrnují širokou škálu témat v oblasti programování. Naučíte se programovací jazyky a nejčastěji používané techniky. Studie zahrnují také návrh uživatelského rozhraní, operační systémy, vývoj webových aplikací, databáze, cloudové operace, robotika software, podnikání a inovace, pravděpodobnost a statistiky. Poté si vyberete studie podle svých vlastních zájmů a zaměříte se například na rozšířenou realitu, umělou inteligenci nebo velké údaje. Bude také možné vybrat profily studia z jiných studijních programů.... [-]

Finsko Hämeenlinna
Září 2019
Denní studium
42 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

... [+]

Tato metoda vyžaduje studium samostatnost, stejně jako schopnost pracovat v týmech.

Možnosti dvojího stupně

Mezinárodní studijní program pro studium v ​​současné době má v partnerských zemích dva partnerské dvojité studium a neustále pracujeme na tom, abychom tento fakt zvýšili.

[-]
Finsko Hämeenlinna
Září 2019
Denní studium
Kombinované
42 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině