Filter
Obchodní administrativa
Finsko Rovaniemi Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Finsko.

BBA, také známý jako bakalář Business Administration, je akademický úspěch, který naznačuje, znalosti v oblasti podnikání a obchodu. Většina programů BBA trvat asi tři nebo čtyři roky úspěšně dokončit.

Finsko, oficiálně Finská republika je severská země ležící v Fennoscandian oblasti severní Evropy.

Nachází se v provincii Laponska Rovaniemi město je obchodním centrem regionu. Město má více než 60.000 obyvatel. Rovaniemi je doma k Roveniemi Univerzitě aplikovaných věd a Univerzita Laponska.

Univerzity pro titul bakaláře Finsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Finsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Lapland University of Applied Sciences

V studijního programu v oblasti mezinárodního obchodu (IB), budete studovat v mezinárodní skupiny, aby se stal obchodní expert, který může pracovat inovativně jak globáln ... [+]

BBA v mezinárodním obchodě

V studijního programu v oblasti mezinárodního obchodu (IB), budete studovat v mezinárodní skupiny, aby se stal obchodní expert, který může pracovat inovativně jak globálně i lokálně a má k podnikatelům jako přístup k rozvoji podnikání. Naučíte se základní dovednosti důležité pro práci v podnikání, jako je marketing, finanční řízení, právo obchodních společností, obchodní komunikace a plánování projektu. Získáte konkrétnější přístup k tématům studoval u projektů realizovaných ve spolupráci s místními firmami a organizacemi.

Během svého studia se naučíte rozpoznat problémy zejména malých podniků působících v severních oblastech a hledat nové přístupy k rozvoji podnikání. Dozvíte se o možnostech založení podniku vlastní. Můžete zlepšit své dovednosti mezinárodní studiem nebo děláte svou praktickou přípravu v zahraničí.... [-]

Finsko Rovaniemi
Srpen 2019
Denní studium
42 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině