Filter
Obchodní administrativa
Francie Lille Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Francie.

BBA, nebo Bachelor of Business Administration, je akademický označení propůjčený na studenty, kteří úspěšně dokončí asi čtyři roky na plný úvazek ročníkové práce v podniku a program commerce účely. BBAs je známo, že zvýšení možností.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Odpočívá podél řeky Deule je Lille, hlavní město Lille Metropole ve francouzském Flandrech. Město má přes 200.000 obyvatel. Lille město má 6 univerzit a několika vysokých škol.

Univerzity pro titul bakaláře Francie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Francie zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

IESEG School of Management Lille - Paris

Studenti získají pevné znalosti o mezinárodním ekonomickém prostředí; počáteční expozice podnikatelskému světu; a silný základ v disciplínách řízení. ... [+]

Náš tříletý bakalářský program v Lille ve Francii nabízí studentům nejkvalitnější vzdělání v některých nejcennějších oborech trhu práce a připravuje je na nastartování pracovní síly.

Program je určen studentům se zájmem o management a mezinárodní obchod. Budou se učit řídit projekty pro mezinárodní organizace a působit v komplexním podnikovém prostředí eticky odpovědným a udržitelným způsobem. Významná část programu je věnována osobnímu rozvoji, kde studenti rozvíjejí manažerské dovednosti a klíčové kompetence, aby se stali profesionály, kteří budou účinně přispívat k výkonu multikulturních týmů.

Program Bachelor in International Business se skládá ze 6 semestrů výuky, včetně možnosti výměny s jedním z našich univerzitních partnerů (285 v 69 zemích). 3 stáží v celkovém počtu 7 měsíců progresivní pracovní zkušenosti znamená, že studenti absolvují odborné kontakty a zkušenosti.... [-]

Francie Lille
Září 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině