Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Francie.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Francie.

Magistr

Student získává Bachelor of Business Administration (BBA) stupně po dokončení nezbytných studií týkajících se podnikání a obchodu. To obvykle trvá čtyři roky na plný úvazek zápisu vydělat tento typ míry.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Univerzity pro titul bakaláře Francie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Francie zde.

Čtěte více

Bakalářská Sup'est - BBA

ICN Business School
Campus forma Denní studium 1 - 3 let September 2018 Francie Nancy Metz + 1 více

ICN Bakalářský SUP'EST Studijní je program, který umožňuje studentům získat: Základy managementu podniků (ekonomika, právo, IT, účetnictví, management ...), Principal prodeje "nástroje, komunikace a marketingu, a silný znalosti obecně kultura. [+]

Připojte se k programu ICN Bachelor SUP'EST, studium v ​​Nancy-Metz (Francie) nebo v Norimberku (Německo)!

ICN Bakalářský SUP'EST Studijní je program, který umožňuje studentům získat: Základy managementu podniků (ekonomika, právo, IT, účetnictví, management ...), Principal prodeje "nástroje, komunikace a marketingu, a silný znalosti obecně kultura.

Titul uděluje: ICN Bakalářský SUP'EST Stupeň - Stupeň schválila francouzská vláda.

Ministerstvo vysokého školství víza schválení: ICN Business School je oprávněn Ministerstvem vysokého školství a výzkumu udělit titul bakalář úspěšným absolventům jeho 3 roky po Baccalaureate programu ICN bakalářské SUP'EST. ... [-]