Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Francie.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Francie.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) je akademický úspěch představí student 's absolvování různých obchodních kurzů. Během čtyř let studia student bere třídy týkající se podnikání, včetně těch, týkající se specifického koncentraci.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Univerzity pro titul bakaláře Francie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Francie zde.

Čtěte více

BBA International

La Rochelle Education Group
Campus forma 4 let September 2018 Francie La Rochelle

BBA International je skutečným odrazovým můstkem pro ty z vás, kteří chtějí pracovat v mezinárodním měřítku nebo v multikulturním prostředí. Díky svým akreditacím je kvalifikace mezinárodně uznávaná a umožní vám pracovat nebo pokračovat ve studiu kdekoli na světě. [+]

BBA International je skutečným odrazovým můstkem pro ty z vás, kteří chtějí pracovat v mezinárodním měřítku nebo v multikulturním prostředí. Díky svým akreditacím je kvalifikace mezinárodně uznávaná a umožní vám pracovat nebo pokračovat ve studiu kdekoli na světě.

BBA International je čtyřletý program po ukončení střední školy, který nabízí La Rochelle Business School, a který má vzdělávat studenty, kteří hledají mezinárodní manažerskou kariéru. Délka programu je v souladu s mezinárodními bakalářskými tituly. Prostřednictvím řady akademických a odborných zkušeností bude více než polovina studovaného času vynaložena v zahraničí.... [-]