Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Francie.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Francie.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) stupně se uděluje studentům, kteří dokončí studium rok kurzu čtyři na plný úvazek na univerzitě. Předmětem koncentrace studované pro tento stupeň se vztahují ke světu obchodu a podnikání.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Odpočinek na břehu řeky Seiny v severní Francii je Rouen. Je to hlavní město regionu horní Normandie. Je domovem více než 100 tisíc obyvatel. Město je doma k univerzitě v Rouenu a jiných vysokých škol.

Univerzity pro titul bakaláře Francie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Francie zde.

Čtěte více

Globální Bba

NEOMA Business School
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Francie Rouen

SNÍŽTE KARIÉRA, KTEROU BUDETE VÁS NA ČTYŘCH RODIČŮ GLOBE? Pak je Global Bachelor in Business Administration pro vás! Samotná podstata NEOMA BS Global BBA je agility! Rozvíjet profesionální agility, obchodní a manažerské dovednosti, využívat kritické analýzy, spolupracovat s kolegy a klienty vhodným způsobem a efektivně se přizpůsobit mnoha různým prostředím. [+]

"PODNIKATEL VLASTNÍHO TALENTU"

Krok za krokem vytvoříte svůj profesionální projekt již od prvního ročníku studia. Během čtyřletého studia bude vaše vzdělávací zkušenost bohatá a plná pro nabídku programu zahrnuje tři klíčové prvky: agility, všestrannost, zaměstnatelnost.

5 dobrých důvodů k výběru NEOMA Business School Global BBA

> Učební metoda založená na praktických aktivitách : projekty, simulace, semináře a případové studie.

> Stopa v angličtině (nebo dvojjazyčné), která se uskutečnila přes 150 partnerských univerzit na 5 kontinentech za výměnné období v semestru nebo ročně.

> Dvě volitelné skladby v posledním roce: - Obchodní cesta pro okamžité nastartování profesionální kariéry... [-]