Filter
Obchodní administrativa
Ghana Kumasi Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Ghana.

Vydělávat Bachelor of Business Administration (BBA) zahrnuje zapsat do prezenční formě studia obchodu nebo podnikání. Většina univerzit vyžaduje čtyři roky řádné tříd čas, aby nárok na Bachelor of Business Administration.

Ghana, známý jako republika Ghana, je suverénní stát se nachází v Guinejském zálivu a Atlantického oceánu v západní Africas

Kumasi je důležité město v jižní oblasti Ghana prozatím průmyslovým a obchodním centrem. Proslulý pro jeho četné druhy květin bylo přezdíval "zahradního města". To má dvě hlavní instituce vyššího vzdělávání.

Univerzity pro titul bakaláře Ghana. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Ghana zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Christian Service University College

Jste ambiciózní studentka? A hledají jedinečnou příležitost k dosažení specializované kvalifikace v BBA účetnictví a financí? Zjistěte, zda je tento program odpovídá své ... [+]

CSUC nabízí vysoce kvalitní čtyřletých programů vysokoškoláka v různých oblastech. Tyto jedinečné anglicky vyučované programy poskytují vynikající akademický základ. V těchto programech, které budou pracovat společně se svými spolužáky z celého světa, přijímat pokyny od špičkových výzkumných pracovníků a akademických pracovníků a rozvíjet svou schopnost vést vědecký a působivých výzkum.

Jste ambiciózní studentka? A hledají jedinečnou příležitost k dosažení specializované kvalifikace v BBA účetnictví a financí? Zjistěte, zda je tento program odpovídá své ambice pro úspěšnou budoucnost.

Poplatky za mezinárodní studenty 2017/2018 Akademický rok ... [-]
Ghana Kumasi
Září 2019
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině